Dlaczego warto wypróbować produkty marki Subrina?

0
510
kobieta u fryzjera
Sabrina zasłynęła przede wszystkim dzięki niezwykle skutecznym odżywkom | fot.: stock.adobe.com

Każda osoba, która prowadzi własny salon fryzjerski, wie, że czasami warto wypróbować nowe produkty, aby cały czas podnosić poziom swoich usług. Być może już nie raz słyszałaś o firmie Subrina i zastanawiałaś się, czy warto wypróbować ich produkty. W poniższym artykule postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości, serdecznie zapraszamy do lektury!

Historia marki

Subrina może poszczycić się dość długą historią. Jej początki sięgają bowiem 1958 roku, gdy w Jugosławii po raz pierwszy pojawiła się odżywka do włosów opisana właśnie tą nazwą. Bardzo szybko podbiła rynki innych europejskich państw. Od ponad 60 lat twórcy Subriny i pracujący w niej chemicy oraz kosmetolodzy cały czas dbają o jej rozwój, nieustannie wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Tradycja i ciągłe doskonalenie się z pewnością działają na jej korzyść. Dzięki temu marka cały czas utrzymuje się na szczycie rankingów najlepszych kosmetyków przeznaczonych do użytku profesjonalnego.

Co najbardziej przyda się w Twoim salonie?

Chociaż pierwszy produkt z oferty Subriny, który polecimy, nie jest przeznaczony do pielęgnacji włosów, z pewnością przyda się w Twoim salonie fryzjerskim. Mamy na myśli płyn do dezynfekcji dłoni, który pozwoli Ci zachować bezpieczeństwo podczas pracy. Klienci z pewnością docenią jego przyjemny zapach i wygodne opakowanie z pompką. Oprócz tego marka Sabrina oferuje oczywiście wszystkie podstawowe produkty przeznaczone do stylizacji włosów: lakiery, pianki i żele, a także różne odcienie farb. Na szczególną uwagę zasługują jednak lotiony, które pozwolą włosom zachować blask, a skórze głowy pozbyć się dokuczliwych dolegliwości jak łupież czy przesuszanie się.

Co warto polecić klientom do użytku domowego?

Sabrina zasłynęła przede wszystkim dzięki niezwykle skutecznym odżywkom. To właśnie tę kategorię warto polecić klientkom, które chcą zatroszczyć się o kondycję swoich włosów podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Właśnie z myślą o nich powstały mniejsze opakowania wszystkich topowych produktów marki. Dzięki temu możesz bez obaw proponować ich zakup klientkom, którym spodobają się stosowane przez Ciebie kosmetyki. Będą one mogły one zwalczać łupież czy wypadanie włosów profesjonalnymi produktami, dzięki czemu wrócą do Ciebie jeszcze bardziej zadowolone.

Biorąc pod uwagę długą tradycję, innowacyjne formuły i szeroką gamę różnorodnych produktów, możemy z czystym sercem uznać markę Subrina za godną polecenia. Wśród jej propozycji z pewnością znajdziesz kosmetyki, które doskonale wpiszą się w wizerunek Twojego salonu i zapewnią Twoim klientkom wyjątkową pielęgnację.

Materiał partnera