Bilety komunikacji miejskiej w telefonie? Teraz to możliwe!

0
1049
Bilet komunikacji miejskiej prosto ze smartona
Korzystając ze specjalnej aplikacji oszczędzasz czas i uniezależniasz się od godzin otwarcia kas z biletami – możesz zakupić bilet niezależnie od godziny i dnia tygodnia. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Sporadycznie korzystasz z komunikacji miejskiej i nie zawsze wiesz, gdzie kupić bilet? Możesz już zapomnieć o poszukiwaniu kiosku z biletami lub biletomatu, a to za sprawdzą specjalnej, mobilnej aplikacji mPay.

E-bilet, czyli bilet na miarę XXI wieku

Podróżowanie komunikacją miejską kojarzy Ci się z kupowaniem biletów u kierowcy, w kiosku lub biletomacie? Czas o tym zapomnieć – teraz możesz mieć bilet w telefonie. Wszystko dzięki specjalnej aplikacji mPay. To właśnie dzięki niej przestaniesz korzystać z papierowych biletów na rzecz e-biletów.

Bilet w telefonie to usługa, która ma wiele zalet. Korzystając ze specjalnej aplikacji oszczędzasz czas i uniezależniasz się od godzin otwarcia kas z biletami – możesz zakupić bilet niezależnie od godziny i dnia tygodnia. Wybierając e-bilet, przyczyniasz się też do ochrony środowiska naturalnego. Wreszcie nie musisz obawiać się, że zgubisz papierowy bilet.

Jak korzystać z e-biletów?

Chcesz mieć bilet w telefonie? Nic prostszego! Aplikacja mPay została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowników. Aby z niej skorzystać, wystarczy, że:

  • zainstalujesz na swoim smartfonie bezpłatną aplikację mobilną, która jest dostępna na stronie internetowej mPay,
  • utworzysz konto użytkownika – zarejestrujesz się w systemie,
  • określisz sposób dokonywania płatności w mPay.

Bilet w telefonie możesz zakupić, korzystając z karty płatniczej, którą podepniesz do swojego konta lub specjalnej elektronicznej portmonetki. Wybierając drugie rozwiązanie, musisz pamiętać o jej doładowaniu.

Ze względów bezpieczeństwa będziesz musiał ustalić kod PIN, którym następnie potwierdzisz wszystkie przeprowadzane transakcje.

Transakcje, które zrealizujesz za pośrednictwem mPay

Zainstalowanie aplikacji mPay jest bardzo korzystne, bo umożliwia ona znacznie więcej niż tylko zakup biletów na komunikację miejską. Bezpiecznie i szybko możesz opłacić m.in.:

  • postój samochodu,
  • doładowanie telefonu,
  • bilety na wydarzenia sportowe,
  • zakup doładowań do gier,
  • zakupy w sklepach internetowych.

Usługa mPay jest cały czas rozwijana, dzięki czemu jej użytkownicy systematycznie otrzymują dostęp do nowych możliwości. Pobierz aplikację, aby szybko, bezpiecznie i wygodnie płacić zarówno za bilety w komunikacji miejskiej, jak i miejsca parkingowe.


Materiał partnera zewnętrznego