Petcube dostępny dla polskich zwierzaków

0
1640
Kostka Petcube niania do zwierząt
Petcube pozwala monitorować sytuację i reagować, kiedy tylko zachowanie pupila zacznie wymykać się spod kontroli | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Petcube stworzony z myślą o czworonożnych pupilach jest już dostępny w sprzedaży na polskim rynku. Innowacyjne urządzenie umożliwia monitorowanie oraz zdalną zabawę ze zwierzętami.

Petcube to interaktywny sześcian, dzięki któremu możemy sprawdzić czym zajmuje się nasz pies lub kot pozostawiony sam w domu. Nie jest to jednak koniec jego możliwości. Dzięki specjalnej aplikacji na smartfona urządzenie to pozwala nam rozmawiać i bawić się z pupilem będąc w pracy, szkole, czy podróży.

Rewolucyjna „niania” dla zwierząt posiada szerokokątną kamerę, mikrofon i głośniki. Dzięki nim możemy monitorować zachowanie psa lub kota, wydawać mu komendy, a w razie potrzeby upominać, kiedy robi coś niewłaściwego. Możemy się z nim również zdalnie bawić – urządzenie posiada również laserowy wskaźnik, którym sterujemy za pośrednictwem aplikacji zainstalowanej na smartfonie.

Petcube jest dedykowany osobom, które w ciągu dnia, z różnych względów muszą pozostawiać swoich czworonożnych przyjaciół samych w domu. Niektóre zwierzęta gorzej niż inne znoszą samotność. Jedne z tęsknoty za właścicielem piszczą i wyją, co z kolei może przeszkadzać sąsiadom. Inne, gdy nikt nie patrzy niszczą meble lub załatwiają się w domu. Petcube pozwala monitorować sytuację i reagować, kiedy tylko zachowanie pupila zacznie wymykać się spod kontroli.

Interaktywny sześcian to jednak nie tylko narzędzie kontroli, ale również środek kontaktu ze zwierzęciem. Jeśli nie możemy się zobaczyć z bliskimi – dzwonimy do nich. Dlaczego nie mielibyśmy zadzwonić do psa? On również potrzebuje naszej uwagi! Co jednak najlepsze, Petcube umożliwia synchronizację nie tylko jednego, ale kilku urządzeń obsługujących aplikację. Dzięki temu cała rodzina może pilnować zwierzęcia przez cały dzień.

Kostka Petcube zrobiła już karierę na całym świecie przynosząc spokój ducha nie tylko właścicielom ale również ich zwierzętom. Teraz urządzenie jest już dostępne na rynku polskim. Zamówić je można za pośrednictwem strony Petcube.com.pl, PocektBook-Readers.pl, a także w sklepach: Empik, Jackmar i Sferis.pl. Cena jednej kamery wynosi ok. 1049zł. Zestaw zawiera kamerę Petcube, kabel micro-USB, zasilacz AC, podręcznik szybkiej instalacji.


Materiał partnera zewnętrznego