Karma Delcon rozwiązuje 3 problemy każdego opiekuna psa

0
1203
karma dla psa
Belgijska firma Delcon zaczynała jako niewielkie przedsiębiorstwo rodzinne w 2004 roku | fot.: materiał partnera

Twój psiak jest całkowicie zależny od Ciebie. Przygarniając go, z pełną odpowiedzialnością bierzesz na siebie zadanie zdobywania mu pożywienia. Nie żyjemy w jaskiniach, nie polujemy z psami. Ich łowiecki instynkt ujawnia się głównie podczas zabawy i wtedy, gdy coś grozi ich bliskim – na przykład Tobie.

Jedzenie dla psa musisz więc kupić w sklepie. Wbrew pozorom nie jest to wcale zadanie łatwiejsze niż polowanie. Zewsząd kuszą Cię kolorowe opakowania i zdjęcia szczęśliwych zwierzaków. Opisy na paczkach karmy trudno Ci rozczytać. Wszystkie wyglądają profesjonalnie. 

Zobacz, jak karma Delcon rozwiązuje trzy problemy z zakupem jedzenia dla psa. Prędzej czy później natknie się na nie każdy opiekun.

Chcę wybrać producenta karmy, któremu mogę ufać

Komu bardziej ufasz – wielkim koncernom czy firmom rodzinnym? Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Wielkie firmy mają środki na testy i nowoczesne maszyny, które mieszają składniki karmy w powtarzalnie dokładny sposób. Za przedsiębiorstwami rodzinnymi stoi zwykle jakaś większa idea. To ona napędza rozwój marki i umożliwia jej rozwój oraz przetrwanie.

A gdyby tak połączyć zalety obu tych opcji? Belgijska firma Delcon zaczynała jako niewielkie przedsiębiorstwo rodzinne w 2004 roku. Rozrosła się później. A myśl przewodnia marki pozostała ta sama. Dostarczać zwierzętom suchą karmę naprawdę wysokiej jakości. Składającą się głównie z mięsa. Pozbawioną pszenicy i zbóż modyfikowanych genetycznie oraz sztucznych barwników i aromatów.

karma delcon
Z karmą Delcon nie musisz zmieniać producenta. Sam typ karmy trzeba będzie zmieniać w miarę rozwoju organizmu Twojego psa | fot.: materiał partnera

Nie będę zmieniać karmy, gdy mój pies będzie rósł

Z karmą Delcon nie musisz zmieniać producenta. Sam typ karmy trzeba będzie zmieniać w miarę rozwoju organizmu Twojego psa. Szczeniętom przyda się Delcon Puppykarma lekkostrawna i wzbogacona o chondroitynę oraz glukozaminę. Te składniki wspomagają rozwijające się stawy Twojego pupila.

Dorosłym zwierzakom aktywnym, intensywnie biegającym i trenującym do zawodów Delcon dedykuje karmę Elite. Zawiera ona świetnie skomponowaną mieszankę witamin i minerałów oraz solidną porcję kalorii. Psy mniej aktywne mogą otrzymywać Delcon Light.

W pewnym wieku Twój pies nie będzie jednak chciał zbyt dużo biegać. Wygodna sofa będzie dla niego znacznie większą atrakcją. Wówczas kupisz Delcon Senior. Kawałki tej karmy są bardzo kruche, by łatwo było je schrupać nawet zwierzętom o niepełnym uzębieniu. Do tego karma dla seniorów jest niskokaloryczna.

Jaką karmę Delcon mogę dać psu, by mu nie szkodzić?

O ile dostosujesz rodzaj karmy do wieku i aktywności swojego psa – dowolną z powyższych. Wyjątkiem są psiaki, których układ pokarmowy jest wyjątkowo delikatny. W ich przypadku sprawdzi się karma, którą produkuje się z dehydratyzowanego mięsa tylko jednego gatunku. Delcon Hypoalergenic składa się wyłącznie z jagnięciny. Jest  ona tolerowana nawet przez te zwierzaki, których organizm odrzuca większość normalnie nieszkodliwych składników pokarmowych.

Pełen wybór karmy Delcon znajdziesz w sklepie Bazarpupila.pl. Podobnie jak Delcon, jest to firma założona z wewnętrznej potrzeby. Chcieliśmy mieć dostęp do najlepszych produktów dla naszych zwierzaków. Sprzedawanie naprawdę zdrowych karm i przysmaków innym wyniknęło z tego w sposób całkowicie naturalny.

Materiał partnera