Zestaw zimowy dla kobiety to nie tylko odzież termiczna i kurtka

0
1263
kobieta w zimowej kurtce narciarskiej
Jak się okazuje, obecnie producenci odzieży sportowej i outdoorowej przykładają dużo starań, aby udostępniana dla klientek ubrania zapewniały im wysoki komfort użytkowania i jednocześnie odpowiadały na ich potrzeby związane z estetycznym wyglądem stroju | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Każda kobieta, niezależnie od pory roku i sytuacji chce wyglądać stylowo. Jednak szusowanie po ośnieżonych stokach rzadko kiedy pozwala na stworzenie wygodnej, ciepłej i jednocześnie modnej stylizacji. Ale czy na pewno?

Jak się okazuje, obecnie producenci odzieży sportowej i outdoorowej przykładają dużo starań, aby udostępniana dla klientek ubrania zapewniały im wysoki komfort użytkowania i jednocześnie odpowiadały na ich potrzeby związane z estetycznym wyglądem stroju.

Moda na stoku – sprawdź, co jest najmodniejsze tej zimy

Wbrew pozorom zimowa moda na stoki narciarskie może być bardzo kobieca. Widać to chociażby po kolorystyce tegorocznych kolekcji. Poszczególne elementy stroju narciarskiego dostępne są między innymi w takich kolorach jak musztardowy, biały, różowy, fioletowy, niebieski czy turkusowy. Ciekawym urozmaiceniem, podkreślającym sportową stylistykę odzieży zimowej są czarne wstawki w wybranych modelach. Oczywiście w kolekcji zimowej można znaleźć również modele w całości czarne. Modny wygląd kurtek oraz spodni narciarskich podkreśla również krój dopasowany do kobiecej sylwetki.

zestawy na narty różowa kurtka białe spodnie
Odzież narciarska powinna też zwiększać bezpieczeństwo na stokach | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Bezpieczeństwo na stoku – poznaj ciekawe rozwiązania ukryte w odzieży narciarskiej

Odzież narciarska powinna też zwiększać bezpieczeństwo na stokach. Dlatego, wybierając ją zwróć uwagę, czy ma elementy odblaskowe, a także jest wyposażona w system Recco. Dlaczego jest to takie ważne? Ten system pozwala na szybsze odnalezienie osób w razie zejścia lawiny na stoku. Znajduje się on między innymi w dobrej jakości spodniach narciarskich.

Jakie elementy stroju przydadzą się jeszcze na stoku?

Co oprócz kurtki i bielizny termicznej przyda się w czasie zimowego, białego szaleństwa? Dobierając strój na stok, nie możesz zapomnieć o wspomnianych wyżej spodniach. Przydadzą się także ciepłe rękawiczki, które ochronią dłonie przed przemarznięciem. Wiele elementów odzieży narciarskiej oferuje sklep e-horyzont.pl. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów bez problemu skompletujesz tam komplet odzieży narciarskiej pasującej do Twoich preferencji. Znajdziesz tam również kolekcję butów zimowych, które będą doskonałym uzupełnieniem stroju narciarskiego.


Materiał partnera zewnętrznego