Zaciszne miejsce pod Poznaniem – Hotel Sezony

0
697
hotel
Na szczęście zdarzają się też mniejsze hotele, wygodne, zlokalizowane już poza miastem i mające całkiem korzystne ceny. Jednym z nich są podpoznańskie Sezony | fot.: materiał partnera

Każdy kto lubi podróżować wie, że czasami trzeba znaleźć gdzieś po drodze miejsce, w którym może spokojnie przenocować. Hotele w miastach są jednak dość drogie, a z kolei hostele nie każdemu muszą odpowiadać. Na szczęście zdarzają się też mniejsze hotele, wygodne, zlokalizowane już poza miastem i mające całkiem korzystne ceny. Jednym z nich są podpoznańskie Sezony. Co ciekawe – sprawdzają się również na eventy biznesowe i spotkania integracyjne.

Pokoje dla każdego

Co warte zaznaczenia, oferta pokoi w Sezonach jest dopasowana do potrzeb różnych osób. Ten przytulny hotel przy autostradzie A2 posiada zarówno oferty dla osób podróżujących w pojedynkę, jak i w dwójkę. Co więcej, w ofercie znaleźć można także pokoje superior i superior plus – także dwuosobowe, jednak swoją powierzchnią dającą duże poczucie komfortu dla osób, które po prostu oczekują wygody.

Same pokoje są dobrze wyposażone, klimatyzowane i oczywiście z dostępem do internetu, a na stronie hotelu (https://sezony.pl/) można zapoznać się z dokładnym ich opisem oraz fotografiami przedstawiającymi ich wnętrza.

Hotel Sezony to także miejsce na eventy i spotkania

Fakt, że Sezony to hotel blisko Poznania, siłą rzeczy czyni to miejsce bardzo atrakcyjnym dla wszystkich, którzy chcieliby urządzić różnego rodzaju uroczystości, eventy, czy spotkania integracyjne. Doskonała lokalizacja, łatwy dojazd, a zarazem mimo wszystko lokalizacja położona poza miastem (dla wielu osób to bardzo istotny atut) czyni to miejsce idealnym. Fakt, ze same Sezony są bardzo klimatycznym i nastrojowym miejscem tylko temu sprzyja.

Oczywiście nie można tez pominąć faktu, że jako hotel pod Poznaniem, Sezony świetnie się sprawdzają jako miejsce spotkań biznesowych. Aby tu dojechać z innych miast, nie trzeba przebijać się przez miejskie arterie, by następnie kluczyć ulicami w poszukiwaniu wolnych miejsc parkingowych. Lokalizacja w pobliżu autostrady A2 sprawia, ze to doskonałe miejsce na spotkania z partnerami biznesowymi przyjeżdżającymi do Wielkopolski z innych regionów kraju.

Materiał partnera