Luksusowe apartamenty ze SPA – Mazury na damski wyjazd

0
341
apartament na Mazurach
Mazury to region uwielbiany nie tylko przez miłośników żeglarstwa i innych sportów wodnych. To unikalna przyroda, tradycja zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu | fot.: materiał partnera

Czujesz się zmęczona, a codzienne obowiązki sprawiają, że masz ochotę zaszyć się w leśnej głuszy? To znaczy, że potrzebny jest Ci odpoczynek w luksusowym SPA na Mazurach. Koniecznie przyjedź i skorzystaj z oferty holistycznych zabiegów pielęgnacyjnych, a nabierzesz od nowa siły i energii. Pokonasz trudności i rozwiążesz wszystkie problemy. Poznaj Masuria Arte – magiczne miejsce, które przywraca kobietom ich moc.

Luksusowe apartamenty – Mazury nie tylko dla żeglarzy

Czujesz, że masz dość codziennej gonitwy? Przerasta Cię nadmiar obowiązków i oczekiwań przełożonych w pracy? Zostaw to wszystko i wyjedź na Mazury. Być może ten region kojarzy Ci się głównie z żaglówkami na jeziorach i zatłoczonymi miasteczkami turystycznymi, ale to nie jedyne oblicze tego regionu. Na Pojezierzu Mazurskim są też miejsca kameralne i komfortowe, gdzie eleganckie apartamenty mają wyjście na prywatne wybrzeże jeziora. Przykładem jest stylowy dworek Masuria Arte nad Jeziorem Stackim, pomiędzy Ełkiem, Grajewem i Augustowem. Budynek wyglądem przypomina siedzibę szlacheckiego rodu. Wnętrza zaś zaaranżowano w stylu glamour ze szczyptą magnackiej fantazji, a uroku dodają żeglarskie i leśne dekoracje. To miejsce, gdzie odpoczniesz, zrelaksujesz się i oddasz ciało w ręce doświadczonych specjalistów odnowy biologicznej.

Masuria Arte – odpoczynek i holistyczne zabiegi relaksacyjne

Pobyt w takim apartamencie na Mazurach może też być ucztą duchową, bo chętnie przyjeżdżają tu artyści z całej Polski nie tylko na prywatny odpoczynek, ale też na wieczorki literackie czy warsztaty rozwoju osobistego. To też idealne miejsce na wyjazd z przyjaciółkami, z siostrami, córkami, a także na wieczorki panieńskie czy firmowe imprezy integracyjne. Pobyt warto połączyć z zabiegami odnowy biologicznej w tutejszym luksusowym SPA. Na Mazurach możesz więc nie tylko pływać, żeglować i opalać się nad jeziorem, ale też zadbać o wygląd oraz samopoczucie fizyczne i psychiczne. Zabiegi są przeprowadzane przez zespół doświadczonych specjalistów, a nurtem przewodnim jest holistyczny relaks i filozofia SANUS PER AQUAM, czyli zdrowie przez wodę. Chodzi o nawilżenie skóry od zewnątrz i nawodnienie organizmu, a błogi relaks zapewnią też kąpiele w basenie i seanse w saunie. 

Mazury to region uwielbiany nie tylko przez miłośników żeglarstwa i innych sportów wodnych. To unikalna przyroda, tradycja zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Apartamenty na Mazurach w Masuria Arte łączą w sobie te elementy z luksusowymi wnętrzami, smaczną regionalną kuchnią i zabiegami, po których poczujesz się jeszcze piękniejsza.

Materiał partnera zewnętrznego