Bezpieczny sylwestrowy wyjazd w Góry

0
1444
sylwester w górach
Góry to doskonałe miejsce na spędzenie wyjątkowego Sylwestra | fot.: materiał partnera

Marzy ci się wyjątkowy sylwestrowy wyjazd? W związku z pandemią koronawirusa do tej pory wielu z nas rezygnowało z planów urlopowych. Jednak każdy potrzebuje odrobiny wytchnienia od trudnej rzeczywistości. Jeśli huczne wejście w Nowy Rok jest dla ciebie ważną tradycją, nie musisz z niej rezygnować. Przedstawiamy propozycję bezpiecznego świętowania Sylwestra w górach!

Sylwester w Sudetach

Sudety to doskonałe miejsce na spędzenie wyjątkowego Sylwestra. Zwłaszcza malowniczo położona uzdrowiskowa miejscowość Świeradów Zdrój, która jest idealnym wyborem dla osób szukających spokoju i relaksu.

Kiedy już rozgościsz się w hotelu, a zimowa aura będzie sprzyjać spacerom, możesz wybrać się na krótką wycieczkę, aby poznać okolice. Jeśli jesteś fanem zimowych sportów, Świeradów Zdrój oferuje też świetnie przygotowane trasy narciarskie.

Piękne i niezwykłe okoliczności przyrody sprawią, że na długo zapamiętasz ten sylwestrowy wyjazd.

Najlepszy hotel na rodzinny pobyt w górach

Jednym z najważniejszych czynników gwarantujących udany wyjazd jest dobry hotel. Planując rodzinny pobyt w górach, powinieneś wybrać sprawdzony i pewny nocleg. Jeśli chcesz przyjemnie spędzić czas i zapomnieć o codziennych troskach, zdecyduj się na atrakcyjny pakiet sylwestrowy.

Naszą propozycją jest Sylwester w Park Hotel Kur. To wyjątkowe miejsce dla gości, którzy szukają komfortu i relaksu. W hotelu mieszczą się 82 pokoje. Dla osób rezerwujących rodzinny pobyt w górach szczególnie poleca się przestronne pokoje typu superior oraz komfortowe apartamenty. W hotelu można też poprosić o łóżeczko dla małych dzieci.

Hotel gwarantuje wysokiej jakości obsługę i zapewnia doskonałe pakiety pobytowe, w tym szczególnie polecany pakiet sylwestrowy.

Co obejmuje pakiet sylwetrowy w górach?

Decydując się na sylwester w górach, możesz wybrać hotelowy pakiet pobytowy. Oferta Sylwestra 2020/2012 obejmuje:

  • noclegi w komfortowych pokojach,
  • wyżywienie obejmujące śniadanie i obiadkolacje (w formie bufetu szwedzkiego),
  • możliwość korzystania z zabiegów w centrum Wellness & SPA,
  • basen, jacuzzi, saunę oraz fitness,
  • badanie lekarskie i zabiegi kuracyjne,
  • wyjątkowy Bal Sylwestrowy.

Zasady bezpieczeństwa w okresie COVID-19

Rodzinny pobyt w górach będzie w pełni bezpieczny, ponieważ hotele zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Stosują szereg rozwiązań, które mają na celu minimalizowanie ryzyka zarażenia wirusem COVID-19.

Najważniejsze, aby stosować się do wszystkich zaleceń, a sylwestrowy wyjazd w góry z pewnością będzie bezpieczny i udany!


Materiał partnera zewnętrznego