Zegarek ceramiczny – współczesna i stylowa biżuteria

0
577
zegarek ceramiczny
Czasomierz dobierasz do swoich preferencji. Najczęściej występuje w 2 podstawowych kolorach: białym i czarnym | fot.: stock.adobe.com

Zachwycają klasyczną linią i nowatorskim wyposażeniem. Do tego są wyjątkowo trwałe i już dawno przestały być tylko zwykłymi czasomierzami. Ceramiczne zegarki prezentują niezwykłą wytrzymałość i jako ekskluzywny dodatek są nie tylko biżuteryjnym atrybutem kobiety, ale również mężczyzny. Nosząc taki dodatek na ręce, sygnalizujesz, że czas to pieniądz, a jakość i gust są równie dla Ciebie ważne. Sprawdź, dlaczego warto go mieć.  

Czym się wyróżnia zegarek ceramiczny?

To wyjątkowe arcydzieła sztuki zegarmistrzowskiej. Precyzja wykonania i wysublimowany design zwracają uwagę. Idealnie gładkie szkło, gustowna tarcza i ceramiczny spiek – to 3 cechy, które informują, że to szlachetna biżuteria. Dwie pierwsze możesz podziwiać gołym okiem. Ostatnia jest wyjątkowym produktem użytym w celu nadania zegarkowi niezwykłej trwałości. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej ceramiki możesz cieszyć się wyglądem zegarka w nienaruszonym stanie przez długie lata.

Spiek ceramiczny to materiał uzyskany na drodze spieczenia okruchów naturalnych kamieni, iłów, łupków oraz ceramicznych pigmentów. Naturalna obróbka i zastosowanie wysokiej temperatury pozwalają na uzyskanie materiału odpornego na zarysowania. Surowiec ze względu na swoją wytrzymałość stosuje się nie tylko w produkcji bolidów Formuły 1, ale również promów kosmicznych.

Zegarki ceramiczne męskie i damskie – zalety

Produkty zdecydowanie wyróżniają się na tle innych czasomierzy. Są błyszczące, pomimo tego, że nie są stworzone ze szlachetnych kamieni, wyglądem wcale im nie ustępują. To produkty szlachetne, które gwarantują niezwykłe wrażenia estetyczne. Inny zaletami zegarków ceramicznych są:

  • maksymalna odporność na zarysowania,
  • zaskakująca wytrzymałość,
  • wyjątkowa połyskliwość,
  • elegancki i wytworny wygląd,
  • szlachetny design,
  • wykorzystanie nowatorskiej ceramiki.

To lekkie czasomierze, które nosi się bez obciążania ręki. Zapewniają wysoką swobodę ruchów i komfort codziennego noszenia. Łatwo się je czyści, a ich wygląd pozostaje nienaruszony przez lata.

Zegarek ceramiczny – noś się z klasą

Czasomierz dobierasz do swoich preferencji. Najczęściej występuje w 2 podstawowych kolorach: białym i czarnym. Zegarki ceramiczne wykazują się uniwersalnością i ponadczasowością. Neutralność kolorystyczna sprawia, że łatwo dają się zestawić z pozostałą biżuterią i tonacją stylistyczną ubrań. Oferta rynkowa jest szeroka, więc wygląd tarczy i szerokość bransoletki dopasujesz to swoich upodobań. Dla kobiet przewidziano delikatne zdobienia w postaci szafirowych oczek, które mienią się i błyszczą. Połączenie złotych cyfr z bielą ceramiki wygląda niezwykle szykownie. Czarna tarcza ze srebrnymi dodatkami to klasa i styl w męskim wydaniu. Zegarek ceramiczny doskonale sprawdzi się jako wizytówka stylowej kobiety i perfekcyjnego mężczyzny.

Materiał partnera