Vansy czyli kobiece trampki

0
4214
Modne damskie Vansy
Styl i podążanie za modą to cechy charakterystyczne tych trampek. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Trampki Vans kojarzą się przede wszystkim z osobami uprawiającymi skateboarding, czy jazdę na BMX-ach. To właśnie dla tej grupy konsumentów były dedykowane pierwsze linie obuwniczej marki Vans. Jednak obecnie dostępne są modele męskie, kobiece i unisex.

Styl uliczny i łączenie go z nowymi trendami wciąż jest obecny w modelach marki Vans, co wiąże się z niesamowitą wygodą i komfortem noszenia. Dodatkowo, styl i podążanie za modą to cechy charakterystyczne tych trampek. Dzięki temu trampki damskie Vans mogą stać się najlepszym przyjacielem kobiety!

Trochę historii, czyli jak to się wszystko zaczęło

Marka powstała w latach 60 w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Kalifornii. Założyciele, czyli bracia Paul i Jim Van Dorenowie stwierdzili, że należy stworzyć wyjątkową linię obuwniczą dostosowaną do nowoczesnych technologii i możliwości człowieka w XX wieku. Dlatego podeszwa trampek jest przystosowana do jazdy na deskorolce. W latach 70 i 80 obuwie Vans stało się modne w wielu krajach europejskich, a trampki stały się wyznacznikiem sportowego stylu! W Polsce buty te kojarzone były początkowo z subkulturą, jednak obecnie uznawane są za jeden z najwygodniejszych modeli, które nadają się na różne okazje.

Modne damskie Vansy
Styl i podążanie za modą to cechy charakterystyczne tych trampek. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Dlaczego warto kupić trampki Vans?

Trampki Vans to obuwie przeznaczone na różne okazje i pory roku. Komfort noszenia, wygoda i świetny styl idą w tym wypadku w parze, co nie zdarza się tak często! Vansy możemy nosić zarówno w lecie, jak i w zimie, chociaż warto wybrać inne modele, dostosowane do pogody. Jeżeli chcemy, żeby nasz nogi bardziej oddychały, powinnyśmy wybrać bardzo lekkie Vansy z serii Authentic. Możemy zdecydować się na wyjątkowo modne modele unisex, jednak równie dobrze możemy wybrać Vansy dedykowane specjalnie dla kobiet. Na stronie internetowej marki mamy także możliwość samodzielnego zaprojektowania swoich trampek. W lecie istnieje także zupełnie inna opcja, czyli specjalnie zaprojektowane japonki z firmy Vans. Z serii Skate, możemy wybrać buty, które będą doskonałe na zimę, ponieważ ich forma jest bardziej zabudowana i ma wzmocnienie w okolicy kostek.

Vansy damskie za kostkę
Marka powstała w latach 60 w Stanach Zjednoczonych. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Z czym nosić trampki?

Zdecydowanie klasycznym zestawieniem są spodnie do kostek i trampki Vans. Jednak możemy także zdecydować się na ciekawsze połączenia, na przykład wyciągnięcie z szafy spódnicy do kostek lub spódniczki mini i dobranie do niej Vansów w ulubionym kolorze! W tegorocznej kolekcji możemy znaleźć nawet Vansy z nadrukami ze Snoopym lub z Hello Kitty, co sprawi, że na pewno każdy zwróci uwagę na nasze buty. Ten powrót do dzieciństwa jest nie tylko przyjemny, ale także stylowy. Z kolei Vans Old School Back bardziej pasują do spodni materiałowych, ponieważ ich krój jest bardziej elegancki i może być dopasowany do formalnej okazji.

Pamiętajmy o tym, że trampki nie muszą kojarzyć się ze sportem, czy jazdą na deskorolce, albo z subkulturą. Obecnie trampki możemy nosić o każdej porze roku i zestawiać je z ulubionymi ciuchami! Dzięki temu nasz look będzie podążał za trendami, a nam będzie wygodnie i komfortowo!

Vansy damskie kremowe
Komfort noszenia, wygoda i świetny styl idą w tym wypadku w parze. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Materiał partnera zewnętrznego