Najnowsza kampania Bohoboco

0
1315
Bohoboco
Zabawa różnorodnością tkanin, form i kształtów stała się wyjściem dla kolekcji Bohoboco na jesień i zimę 2016 | materiał partnera zewnętrznego

Najnowsza kampania duetu Bohoboco Jesień-Zima 2016 to ponowne spotkanie ze zmysłowymi zdjęciami Mateusza Stankiewicza oraz gwiazdą sesji top modelką Magdą Jasek.

Zabawa różnorodnością tkanin, form i kształtów stała się wyjściem dla kolekcji Bohoboco na jesień i zimę 2016. Odnajdziemy w niej najmodniejsze kolory sezonu: królewskie burgundy, szlachetne zielenie i granaty. Nie zabraknie także szarości, czy też klasycznej, ponadczasowej czerni.

Wyjątkową kolekcję prezentuje eteryczna Magda Jasek w otoczeniu przyrody, będącej doskonałym tłem dla nieszablonowych kontrastów tkanin. W projektach Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lach odnajdziemy połączenia wełny z muślinami, jedwabiu z welurem  oraz grę fakturami, a także przenikające się błysk i mat.

Autorem zdjęć niepowtarzalnej sesji z udziałem światowej sławy top modelki Magdaleny Jasek jest Mateusz Stankiewicz.

Zarówno Magda jak i Mateusz byli dla nas oczywistym wyborem. Mateusz niewątpliwie należy do ścisłego grona najlepszych polskich fotografów co do Magdy nie mieliśmy wątpliwości, że jej uroda w kontakcie z naturą, da niepowtarzalny efekt – taki o jaki chodziło nam podczas pracy nad kolekcją – mówi Kamil Owczarek.

Kolekcja na sezon Jesień-Zima 2016 to blask arystokratycznego dworu oraz ulicznej nonszalancji – stąd muślinowe suknie, stylowe marynarki, klasyczne spódnice i spodnie oraz haftowane bluzy.

Proponujemy zabawę formą polegającą na niestandardowych połączeniach metalu z tkaniną, czy jedwabiu z wełną. Podczas tworzenia myśleliśmy o kliku aspektach – elegancji, wyrafinowaniu i zmysłowości – opowiada Michał Gilbert Lach.

Nieodłączną część najnowszej kolekcji stanowią akcesoria, które pozwalają na realizację wizji projektantów o ubieraniu kobiet od stóp do głów.


Materiał partnera zewnętrznego