Koszulki z nadrukiem na Sylwestra? Świętuj z uśmiechem!

0
933
koszulki z nadrukiem
Nie znajdujesz wśród tych propozycji nic dla siebie? Pamiętaj, że możesz stworzyć własny nadruk | fot.: materiał partnera

Co robimy w Nowy Rok? Zwykle odpoczywamy. Nawet jeśli już miesiąc wcześniej obmyśliliśmy genialny plan zmiany naszego życia na lepsze, na ten jeden dzień robimy sobie wyjątek. Ćwiczenia, zdrowe odżywianie, realizacja planu podbicia świata. To wszystko można odłożyć na jutro. A później z jednego dnia robi się wiele i nasze zamiary zakopujemy na lepszą okazję.

Tak właśnie działasz? W Sylwestra masz okazję zrobić coś inaczej. W ten jeden wieczór świętuje cały świat. Jeśli więc chcesz coś zmienić, korzystając z niezwykłego nastroju, zrób to właśnie 31 grudnia. Wypowiedz swoje życzenia jasno i głośno. Miej odwagę. Jeśli nie chcesz zedrzeć przy tym swojego gardła, wybierz odpowiednią koszulkę z nadrukiem. Wtedy sprawa jest załatwiona automatycznie.

Niepoprawni romantycy w T-shirtach.

Być może jesteś jedną z tych osób, które nigdy nie przestały wierzyć w prawdziwą miłość. Jesteś w szczęśliwym związku? Obawiasz się, że gdy minie północ, ktoś rzuci Ci się w ramiona i bynajmniej nie będzie to osoba, z którą dzielisz swoje najskrytsze marzenia? Załóż koszulkę z napisem „I love my girl”. Lub „I love my boy” – jak tam wolisz. Ten komunikat będzie czytelny i prosty.

A może szukasz swojej drugiej połówki? Uważaj teraz. T-shirt z napisem „Do wzięcia” to desperacja tylko wtedy, gdy brak Ci poczucia humoru. Taka koszulka z nadrukiem i szczery uśmiech mogą otworzyć Ci drzwi do czyjegoś serca. Rozglądaj się uważnie. Może wkroczysz w kolejny rok z kimś naprawdę wyjątkowym.

Grupa ekologów w męskich i damskich koszulkach.

Spójrzmy teraz na inną grupę ludzi. Są wśród nas dobre dusze, które naprawdę obchodzi los naszej planety. Mają w sobie determinację, by zmienić świat na lepsze choćby w niewielkim stopniu. Wierzą, że od każdego z nas zależy, co stanie się później. Gdyby każdy z nas podjął choć niewielkie działania, przyszłość Ziemi rysowałaby się w znacznie piękniejszych barwach.

Odnajdujesz w tym opisie siebie? Znajdź sklep, który oferuje T-shirt z napisem „No planet B”. To jasny przekaz, który może skłonić Twoje towarzystwo do refleksji.

Często się denerwujesz? Koszulka z nadrukiem na złość.

Chcesz, by ten rok w końcu przeminął? Nie marzysz o niczym innym, jak tylko zakopać się pod kocem z dobrą książką? Nie łudź się. Twoi znajomi mogą wyciągnąć Cię z domu w najmniej spodziewanym momencie. 

Jeśli nie lubisz tłoku i wiesz dobrze, że to nie będzie Twój najlepszy wieczór, jest dla Ciebie ratunek. Sprawdź koszulki z tekstem „Wiedźma przekupiona czekoladą”. Może nie zatrzyma to wybuchu gniewu, ale ludzie wokół będą przynajmniej wiedzieć, jak go uniknąć. A Ty tylko na tym zyskasz.

koszulki z nadrukiem
Przygotuj dla swojej ekipy koszulki z nadrukiem nawiązującym do Waszego ulubionego tytułu | fot.: materiał partnera

Będziesz grać w grę? Powiedz to nadrukiem na koszulce.

Gry są fajne. Kto powiedział, że w Sylwestra nie można zrobić game party z kilkoma bliskimi znajomymi? Oczywiście, możecie siedzieć we własnych domach. Ale to trochę dennie. Jeszcze kilkanaście lat temu gracze zbierali się na tego typu imprezach w jednym miejscu. Targanie ze sobą komputera stacjonarnego wcale im nie przeszkadzało. A zwykle dojeżdżali na miejsce autobusem, nie taksówką.

Zrób imprezę w starym stylu. Przygotuj dla swojej ekipy koszulki z nadrukiem nawiązującym do Waszego ulubionego tytułu. O północy zrobicie sobie pamiątkową fotkę i wrzucicie ją do mediów społecznościowych. Nikt nie będzie przy tym rezygnować z rozrywki, którą lubi.

Kilka słów o procentach. Koszulki z napisami.

Nie chodzi tu bynajmniej o wykresy słupkowe z wynikami Twojej firmy z zeszłego roku. Choć jeśli to właśnie cieszy Cię najbardziej – śmiało. Stwórz diagram, dołóż logo i świętuj ze swoim zespołem.

Innego rodzaju procenty mogą jednak nieźle poplątać Ci język. Jeśli chcesz uniknąć problemów z dogadaniem się z barmanem, wybierz na ten wieczór odzież z Januszem. Łypnie okiem z Twojej koszulki lub bluzy i powie jasno „Szwagier, lej”. Może jeszcze słów parę. Jasne? Jasne. I zdecydowanie bardziej wyraźne, niż Twój głos po kilku głębszych.

Koszulki z własnym nadrukiem dla każdego.

Nie znajdujesz wśród tych propozycji nic dla siebie? Pamiętaj, że możesz stworzyć własny nadruk. Wówczas ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Wymyśl mem, grafikę lub tekst, który będzie idealnie oddawać Twoje zamiary. Koniec z nudą. Niech świat dowie się, czego pragniesz w Sylwestra.

T-shirty i bluzy z dzianin wysokiej jakości, na których nadruk trzyma się świetnie, zamówisz w IdeaShirt.pl. Odwiedź nas jak najszybciej, przejrzyj ofertę gotowych wzorów lub puść wodze kreatywności. Przy większych zamówieniach proponujemy atrakcyjne rabaty. To świetna okazja, by zaopatrzyć się w koszulki z nadrukiem na zapas.

Materiał partnera