Odkryj zdrowotne właściwości Herbaty Loyd

0
1318
Herbata zielona Loyd
Eksperci dokładają wszelkich starań, aby tylko najwyższej jakości herbata trafiała na nasze stoły. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Większość Polaków nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki herbaty. I słusznie, ponieważ bardzo pozytywnie wpływa na nasz organizm, a regularne picie herbaty pomaga zapobiegać wielu chorobom.

Skąd się wzięła herbata

Według przekazów pierwszą herbatę wypił cesarz chiński Shen Nung. Kiedy to przypadkiem liście krzewu herbacianego wpadły do wrzątku i tak powstał napar. W Japonii przygotowanie i picie herbaty wiąże się z rytuałem. Wierzono, że herbata pomaga nie tylko właściwie się skoncentrować podczas medytacji, ale również odpędza senność.

Na europejski kontynent herbata trafiła w XVII wieku. Początkowo nie cieszyła się ogromną popularnością, ponieważ był to towar luksusowy i znacząco odbiegał smakiem od wszechobecnego piwa czy miodu. W Brytanii nadal jest aktualny zwyczaj podawanie herbaty popołudniu.

Właściwości herbaty Loyd

Zdrowotne właściwości herbaty Loyd to przede wszystkim: działa pobudzająco, dodaje energii i zwiększa koncentrację. A to za sprawą teiny zawartej w naparze. Wspomaga pracę układu pokarmowego, ponieważ pobudza wydzielanie soków trawiennych. Herbata jest także wspaniałym lekiem na zatrucia gdyż wiąże toksyny w organizmie. Wspomaga również pracę wątroby. Korzystnie wpływa na układ krwionośny oraz obniża ciśnienie krwi. Zmniejsza ryzyko zakrzepów i zachorowań na nowotwór. Herbata zawiera fluor, wzmacniający szkliwo zębów. Pomaga w koncentracji i wycisza. Wspaniale także działa na naszą cerę, dzięki działaniu antyoksydacyjnemu. Doskonale sprawdzi się także jako okład na opuchnięte i zaczerwienione oczy.

Herbata Loyd jest przygotowywana z dokładnością oraz pasją. Co czyni ją wyjątkową wśród innych dostępnych na sklepowych półkach. Dokładnie wyselekcjonowane listki poddane starannej obróbce w procesie produkcji. Eksperci dokładają wszelkich starań, aby tylko najwyższej jakości herbata trafiała na nasze stoły. Dbając o wszystkie szczegóły, żeby susz zachował wszystkie właściwości prozdrowotne.


Materiał partnera zewnętrznego