Uniwersalne moduły sanitarne do każdej łazienki

0
595
uniwersalne moduły sanitarne
System łazienkowy Geberit Monolith został wielokrotnie doceniony na arenie międzynarodowej | fot.: materiał partnera

Instalacja podtynkowa zapewnia estetyczną aranżację łazienki, ale nie zawsze możliwe jest takie rozwiązanie. Jeżeli planujesz remont, a nie urządzanie pomieszczenia od podstaw, najlepsze rozwiązanie stanowią uniwersalne moduły sanitarne Geberit Monolith. Zaoszczędzisz czas i pieniądze, a remont będzie przebiegał sprawniej. Jakie zalety mają moduły Geberit Monolith?

Cechy wyróżniające moduły sanitarne Geberit Monolith

Instalacja podtynkowa wymaga rozkuwania ścian, a następnie uzupełniania glazury, co stanowi długotrwały i żmudny proces, który generuje również spore koszty. Tymczasem moduły sanitarne geberit monolith pozwalają uzyskać podobny efekt pod względem estetycznym, a przy tym pasują do niemal wszystkich baterii oraz misek ustępowych dostępnych na rynku. To doskonały kompromis pomiędzy montażem podtynkowym i natynkowym. Montaż natynkowy stosuje się zwykle, gdy podtynkowy jest trudny lub niemożliwy do wykonania. Niestety nie powala na uzyskanie równie eleganckiego efektu, ponieważ część elementów pozostaje na zewnątrz. Moduły sanitarne monolith geberit są stelażami natynkowymi, dzięki którym można ukryć niepożądane części instalacji sanitarnych. Są przystosowane do montażu toalet, bidetów i umywalek. Cechuje je uniwersalność, co oznacza, że są kompatybilne z miskami stojącymi oraz podwieszanymi.

Technologia i wzornictwo zwracające uwagę

System łazienkowy Geberit Monolith został wielokrotnie doceniony na arenie międzynarodowej. Jakie rozwiązania technologiczne wykorzystano? Wąski moduł geberit monolith wc wygląda elegancko, a w jego wnętrzu znajduje się spłuczka natynkowa, dzięki czemu system stanowi rezerwuar dla toalet każdego rodzaju. Smukła linia i rozwiązanie ukrywające nieestetyczne elementy sprawiają, że moduł można zastosować w dowolnej aranżacji. Montaż nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu jak w przypadku instalacji podtynkowej – fachowcowi zajmie zaledwie kilka godzin.

Nie tylko technologiczne rozwiązania sprawiają, że moduł sanitarny do wc Geberit Monolith jest doceniany. Moduł zyskał pozytywne opinie również ze względu na jakość wykonania i estetykę. Nagroda „iF produkt design award 2010” została przyznana przez ekspertów tworzących międzynarodowe jury, które od 1953 roku przyznaje corocznie nagrodę za wybitne wzornictwo. Jest to równoznaczne z docenieniem produktu pod względem zastosowania rozwiązań technologicznych, materiałów wysokiej jakości, funkcjonalności i perfekcyjnego wyglądu. Jak wygląda moduł przekonasz się, odwiedzając stronę https://grupamo.pl/monolith-lazienka/. Do jego produkcji użyto szkła hartowanego oraz aluminium. Zdecydowanie wyróżnia się eleganckim wyglądem.

Prostota obsługi

Przede wszystkim moduły Geberit Monolith nie wymuszają totalnego remontu łazienki, ponieważ nie ma potrzeby rozkuwania ścian. Zapewniają doskonałą estetykę wykończenia pomieszczenia bez długotrwałych prac. Obsługa po zamontowaniu również nie przysparza problemów. Bez trudu uzyskasz dostęp do zaworów, a ewentualna awaria nie spowoduje konieczności wymiany całego modułu, ponieważ poszczególne elementy można z powodzeniem wymieniać oddzielnie.

Materiał partnera zewnętrznego