Solidne ogrodzenia do domu marki WIŚNIOWSKI

0
245
ogrodzenia posesyjne
Na rynku jest obecnie cała gama ogrodzeń posesyjnych. Różni je nie tylko cena i producent, ale także jakość wykonania | fot.: materiał partnera

Skomponuj swoje własne ogrodzenie, dopasowując styl i kolorystykę oraz poszczególne elementy. Z produktami firmy WIŚNIOWSKI to prostsze, niż sądzisz. Przekonaj się co mamy do zaoferowania!

Co wyróżnia wysokiej klasy ogrodazenia WIŚNIOWSKI?

Na rynku jest obecnie cała gama ogrodzeń posesyjnych. Różni je nie tylko cena i producent, ale także jakość wykonania. Z założenia są to produkty, które powinny z powodzeniem służyć przez długi czas. WIŚNIOWSKI to firma należąca do liderów branży budowlanej również, jeśli chodzi o ogrodzenia do domu. Jakie zalety mają nasze modele?

Wytrzymałość: Zadbaliśmy o to, aby nasze ogrodzenia doskonale radziły sobie z warunkami atmosferycznymi takimi, jak deszcze, mrozy, czy promieniowanie UV. Ogrodzenia są cynkowane ogniowo, co zabezpiecza je przed korozją. Odporność wzmacnia też malowanie proszkowe w systemie DUPLEX, dające poczwórną ochronę stali: warstwę cynku, fosforowanie żelazowe, pasywację bezchromową i farbę poliestrową. Dzięki temu wszystkie elementy stalowe objęte są aż 10-letnią gwarancją antykorozyjną.

Bezpieczeństwo: To nie tylko ochrona posesji przed włamywaczami lub innymi niepożądanymi osobami. To również takie wykonanie ogrodzenia, aby jego użytkowanie nie stwarzało ryzyka szczególnie w przypadku dzieci. Ogrodzenia do domu WIŚNIOWSKI posiadają stosowny międzynarodowy znak CE zgodny z europejską normą bezpieczeństwa.

Stylowe wykonanie: Wzięliśmy pod uwagę zarówno różnorodność gustów naszych klientów, jak i odmiennych typów architektury nieruchomości. Dlatego nasza oferta to aż 80 wzorów zgrupowanych w 8 kolekcjach. Znajdziesz tu formy klasyczne, ale też nowoczesne, stworzone zgodnie z popularnymi trendami.

Technologia: Bramy zaopatrzone są w niezawodną automatykę, która umożliwia zdalne sterowanie ich otwieraniem i zamykaniem przy użyciu smartfona. Elementem ogrodzenia jest również słup MultiBox zaopatrzony w skrzynkę pocztową i wideodomofon zintegrowany z klawiaturą. Nie musisz czekać w domu na kuriera – wystarczy podać mu jednorazowy kod do skrytki lub otworzyć ją za pomocą aplikacji mobilnej.

Dobierz ogrodzenie do swoich potrzeb!

Wybierając którąś z kolekcji marki WIŚNIOWSKI zyskujesz niepowtarzalną elegancję i wysoką jakość wykonania każdego elementu. A dodatkowo dużą swobodę w komponowaniu całego ogrodzenia.

Masz możliwość wyboru aż trzech rodzajów bram wjazdowych. Dwuskrzydłowe to propozycja dla miłośników klasycznych rozwiązań. Zarówno ten rodzaj, jak i brama rozkładana nadają się na działki z wąskimi podjazdami. Zaletą bram składanych jest także ich wyjątkowo szybkie otwieranie się i zamykanie. Oferujemy je w pełnym zakresie szerokości od 3 do 6 metrów. Natomiast bramy przesuwne to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, w którym zastosowane nowoczesne mechanizmy zabezpieczające przed przypadkowym przytrzaśnięciem takie jak fotokomórki, czy krawędziowe listwy bezpieczeństwa. Dostosuj także inne elementy, w tym furtki oraz panele i przęsła ogrodzeniowe. Skorzystaj z rozbudowanej oferty na ogrodzenia do domu WIŚNIOWSKI!

Artykuł sponsorowany