Nowoczesne umywalki Catalano

0
496
Umywalki z nowoczesnymi kranami na szarej szafce w łazience i w
Produkcja umywalek bazuje na doświadczeniu specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy | fot.: stock.adobe.com

Nowoczesna umywalka doskonale sprawdzi się w wielu miejscach. Podczas aranżacji łazienki nie zapominajmy o doskonałej jakości produktów, które znajdziemy w internetowych sklepach. Jak wybrać umywalkę do łazienki? Jakie systemy są godne uwagi? Co oferuje Catalano? Czym wyróżnia się ta marka? Jakie ma zalety?

Cechy Catalano

Catalano to marka, jaka pozwala stworzyć wyjątkową i przytulną atmosferę w każdej łazience. Kolekcje Catalano cechują się szeroką gamą kształtów, rozmiarów i wzorów, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Wykorzystamy je w łazienkach małych, dużych i średnich, co daje spore pole do manewru. W tym wypadku umywalki skomponują się ze stylem klasycznym, nowoczesnym, industrialnym, czy nawet geometrycznym. W fabrykach marki Catalano każdego dnia wytwarza się ponad 1500 sztuk produktów do łazienki. 

Nowoczesne systemy

Produkcja umywalek bazuje na doświadczeniu specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Każdy wytworzony element jest niczym dzieło sztuki. Poza wyrafinowanym stylem i smakiem, ceramika Catalano oferuje znacznie więcej. Włoska dusza jest zauważalna w każdej kolekcji wyrobów, a producent cały czas poszerza ofertę. W rtym wypadku można postawić na następujące technologie:

  • System CataGlaze – jest stosowany do misek, umywalej, bidetów i innych elementów w łazience. Szkliwo sprawdza się do dbania o bezpieczeństwo i czystość każdego dnia. Nowoczesna powłoka nie przyciąga brudu, co daje sporo zalet. 
  • System NewFlush – występuje w miskach WC i nadaje im wyprofilowany kształt. Użycie tego systemu pozwala ograniczyć zużycie wody i zmniejszyć poziom hałasu w każdej łazience. 

Unikalne kolekcje Catalano

Podczas doboru produktów Catalano, od razu zauważymy kilka cech produktów. Są to wysoka jakość, minimalizm i doskonała funkcjonalność. Wysoka jakość przekłada się na długie użytkowanie wyrobów w łazience. Producent stawia na sprawdzone materiały, które pięknie się prezentują przez długie lata. Kolejna cecha Catalano to powszechny minimalizm, jaki jest widoczny w wielu wyrobach. Znakiem szczególnym marki jest prostota, która występuje w rozmiarach, kształtach i powierzchni umywalek. 

Nie zapominajmy o pełnej funkcjonalności, jaką daje marka. Catalano stawia na produkty dobre jakościowo i atrakcyjne cenowo, które zyskały spore uznanie na rynku. Każdy produkt jest projektowany tak, aby spełniał wymogi klientów. Regularne użytkowanie nie wpłynie na zużycie, a umywalki posłużą nam przez długi czas. Podczas doboru niezwykle istotny jest też design produktów. 

Materiał partnera