Młyn Maria – nieruchomość z potencjałem

0
733
realco nowe mieszkania
W parterach kompleksu budynków Młyna Maria znajdują się lokale usługowe - ich mocną stroną jest bezpośrednie wejście od ulicy | fot.: materiał partnera

Przy szybkim wzroście inflacji oraz nieustannie rosnących cenach nieruchomości, inwestycja w nowe mieszkania czy lokale usługowe może okazać się niezwykle korzystnym rozwiązaniem. Pozwoli to zabezpieczyć kapitał, a także będzie źródłem dodatkowego dochodu. Miejscem, które warto poznać, jest niepowtarzalny Młyn Maria. W ofercie sprzedaży znajdują się nowe mieszkania gotowe do zamieszkania oraz lokale usługowe.

Nowe mieszkania Wrocław

Młyn Maria to niedawno zrewitalizowany budynek po dawnym młynie. Zlokalizowany jest w malowniczym punkcie nad samą rzeką Odrą, skąd rozciąga się piękny widok na wyspy odrzańskie oraz Ostrów Tumski. Wyróżnia go nietypowe położenie, ponieważ stoi na dwóch wyspach, a pod łącznikiem oraz patio budynku przepływa woda. Lokalizacja Młyna Maria jest atrakcyjna również ze względu na dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta. Klimatyczne uliczki oraz zabytkowy charakter otaczającej przestrzeni tworzą fenomenalny nastrój tego miejsca.

Wyjątkowy Młyn Maria to budynek należący do nieruchomości premium. W jego ofercie znajdują się nowe mieszkania gotowe do zamieszkania. Wysoki standard wykończenia obejmuje najlepszej jakości materiały jak drewniane deski podłogowe, solidną zabudowę kuchenną wyposażoną w sprzęty od cenionych producentów oraz w pełni urządzoną łazienkę.

Sprzedaż mieszkań Wrocław

Sprzedaż mieszkań w Młynie Maria zbliża się do końca, w ofercie zostało ostatnich 9 mieszkań. Są to jednopokojowe lokale o powierzchni od 32 m² do 39 m². Funkcjonalne oraz jasne wnętrze zapewni wysoki komfort mieszkania, jak i przytulną przestrzeń do życia. Z myślą o jak najlepszym dopasowaniu do potrzeb przyszłych mieszkańców, lokale zostały urządzone w nowoczesnym oraz neutralnym stylu. Spełnią oczekiwania zarówno nabywców, jak i potencjalnych lokatorów.

Lokale usługowe w Młynie Maria – miejsce na udany biznes 

W parterach kompleksu budynków Młyna Maria znajdują się lokale usługowe – ich mocną stroną jest bezpośrednie wejście od ulicy. Obecnie w ofercie dostępne jest 7 lokali o powierzchni od 40 m² do 165 m². Ogromnym plusem lokali usługowych w Młynie Maria jest świetna lokalizacja, a przy tym niewielka konkurencja w pobliskiej okolicy. Dodatkowo warto wspomnieć, że budynek znajduje się przy ciągu pieszym, co przyczyni się do zwiększenia zainteresowania wśród potencjalnych klientów.  Dzięki temu, że inwestycja usytuowana jest w centrum miasta, czyli w turystycznej części Wrocławia, może to pozytywnie wpłynąć na powodzenie przedsięwzięcia. W tym miejscu sprawdzą się między innymi kawiarnia, kwiaciarnia czy salon kosmetyczny.

Ze względu na to, że lokale usługowe są korzystnym źródłem dodatkowego dochodu, coraz więcej osób decyduje się na tego rodzaju inwestycje. Będzie to opłacalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą ulokować swój kapitał w bezpiecznym miejscu.

Materiał partnera