Łóżko domek – komfort snu i odpoczynku dla Twojego dziecka.

0
1479
łóżko domek
Drewniane łóżka domki cieszą się bardzo dużym powodzeniem | fot.: materiał partnera

To naturalne, że w pokoju dziecięcym musi znaleźć się łóżko. Nie musi być ono jednak standardowe. Dlatego też firma Teddyroom proponuje łóżko domek jako idealne miejsce do spania, odpoczynku, nauki i zabawy. Teddyroom oferuje domek dla dzieci w bardzo zróżnicowanej kolorystyce, którą klient ma możliwość wybrać osobiście. Aby drewniane łóżeczko dla dziecka w kształcie domku spełniało swoją rolę, musi mieć dosyć charakterystyczny i odmienny kształt. Tenże mebel dziecięcy budowany jest jako:

  • łóżko domek z barierkami zabezpieczającymi,
  • łóżko domek bez barierek zabezpieczających,
  • łóżko domek z dodatkową szufladą.

Łóżko domek to rozwiązanie, które z jednej strony zapewnia komfort, nie zapominając przy tym o aspekcie, jakim jest bezpieczeństwo.

Komfort snu, odpoczynku, zabawy

Jakość snu jest ważna dla każdego, w tym również dla dziecka. Firma Teddyroom przywiązała zatem szczególną uwagę do tego, aby rozwiązanie, jakim jest łóżko domek, dawało ów pełen komfort i wygodę. Na ten aspekt można spojrzeć dwutorowo. Na pewno wygodę daje sama szuflada, ponieważ można w niej pomieścić wiele elementów, zabawek. Jednocześnie też Teddyroom proponuje specjalny materac do szuflady. Skoro wspomniano już o tym elemencie, to chcemy się mu bliżej przyjrzeć. Jest to bowiem jeden z bardziej istotnych elementów, który decyduje o jakości snu dziecka i każdego człowieka. Proponujemy materac strefowy, który swoimi wymiarami jest dostosowany do rozmiarów łóżka. Klient w ofercie Teddyroom ma zatem do wyboru materace w wymiarach:

  • 160×80 cm,
  • 180×90 cm,
  • 140×70 cm,

Materace te zapewniają prawidłowy rozwój twojego dziecka, zapewniając właściwe podparcie dla jego kręgosłupa w każdym jego odcinku, a zwłaszcza w odcinku lędźwiowym oraz szyjnym. Na dowód tego warto również podkreślić, że materace to są opatrzone stosownym certyfikatem Oeko-tex 100, który jest wyznacznikiem najwyższej jakości oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

łóżko domek
Firma Teddyroom produkuje różnorodne meble dla dzieci | fot.: materiał partnera

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że dzieci rozpiera energia. Łóżko domek nie może zatem tylko i wyłącznie zapewniać idealny design, nie może tylko i wyłącznie wpasować się w skandynawski czy też inny styl aranżacji pomieszczenia. Łóżko w kształcie domku jest meblem, który został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewniać owo bezpieczeństwo. Łóżko dla dziecka domek jest zatem meblem, który został wykonany z odpowiedniej jakości drewna. Już sam fakt, iż są to drewniane łóżeczka, świadczy o zastosowaniu ekologicznego i bezpiecznego materiału. Poza tym w tym mebelku mamy do czynienia z brakiem zastosowania jakichkolwiek toksycznych farb i lakierów.

Szczególną uwagę przywiązano także do tego, aby łóżko dziecięce domek nie miało żadnych ostrych zakończeń i krawędzi. W ferworze zabawy łatwo jest bowiem się zapomnieć i tym samym narazić się na jakiś uraz. Dodatkowo także podkreślimy obecność takiego elementu, jakim jest wzmocniony stelaż pod materac, dzięki któremu cała konstrukcja łóżka domku jest bardzo solidna i wytrzymała. Tym samym jest to idealne rozwiązanie do pokoju dziecka, które z jednej strony spełnia kryteria bycia meblem praktycznym, a z drugiej strony również spełnia kryteria bycia meblem oryginalnym, dającym dziecku wyjątkową frajdę oraz zadowolenie.

Firma Teddyroom produkuje różnorodne meble dla dzieci. Bardzo dużym wzięciem cieszą się oczywiście drewniane łóżeczka dla dzieci w kształcie domków. Jest to sztandarowy, aczkolwiek nie jedyny produkt firmy Teddyroom. Oprócz niego w ofercie sklepu znaleźć można także huśtawkinamioty teepee oraz wiele innych. Łóżko dla dziecka domek zapewni mu spokojny sen, a ten zasadniczo jest na wagę złota. Teddyroom to polska firma, a zatem proces realizacji zamówienia przebiega bardzo sprawnie. Jeśli zamawiający dokona rezerwacji produktu oraz dokona wpłaty, łóżko dla dziecka domek może znaleźć się w jego domu w przeciągu 48 godzin. 

Drewniane łóżka domki cieszą się bardzo dużym powodzeniem na rynku krajowym, a zatem jest to gwarancja, że spełniają one wygórowane oczekiwania zarówno samych dzieci jak i ich rodziców. Szczegóły można poznać za pośrednictwem strony Teddyroom.pl, na którą zapraszamy.

Materiał partnera