Lampa do samodzielnego złożenia – tak czy nie?

0
710
lampa do samodzielnego złożenia
Bardzo dużym atutem lamp do samodzielnego złożenia jest to, że ich design jest w dużym stopniu zależny tylko od nas | fot.: materiał partnera

Nic nie sprawia takiej przyjemności jak przedmiot stworzony przy użyciu własnych rąk. Nie wszystko jednak da się stworzyć w domowych warunkach. Stworzenie lampy jest oczywiście możliwe, ale bez zaawansowanych narzędzi może to być trudne. Namiastką takiej manualnej pracy mogą być lampy do samodzielnego składania. Czy warto jednak się na nie zdecydować? Dobrym przykładem będą tutaj lampy do samodzielnego złożenia marki Umage.

Prace manualne, czyli ćwiczenie mózgu

Prace manualne mogą w znacznym stopniu przyczynić się do naszego rozwoju. Polecane są także jako forma terapii, która może pomóc podczas zmagania się ze stresem lub depresją. Ten rodzaj aktywności wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i potrafi odprężyć. Wzmacnianie zdolności manualnych może poprawić naszą kreatywność i wzmocnić wiarę w siebie. Poczucie bycia spełnionym jest bardzo ważne w życiu każdego człowieka, a osiągnięcie tego poprzez prace manualne nie jest czymś bardzo trudnym. Dodatkowym pozytywnym aspektem wykonywania czynności manualnych jest zmniejszenie ryzyka zachorowania na choroby umysłowe i ochrona pamięci. Warto zadbać o nasze zdrowie psychiczne, a składanie lamp, chociaż nie jest może wymieniane wśród najczęściej uprawianych czynności, będzie tak samo wspaniale pozytywnie wpływało na działanie naszego mózgu, jak te bardziej popularne. Lampy Umage zostały stworzone z myślą, by klient poczuł więź z produktem, który nie tylko powiesił na ścianie, ale również sam złożył.

Lampy do samodzielnego złożenia to Twój design

Bardzo dużym atutem lamp do samodzielnego złożenia jest to, że ich design jest w dużym stopniu zależny tylko od nas. Oczywiście producent nadaje mu pewną ogólną formę, ale to my decydujemy o ostatecznym kształcie produktu. Projektanci z całego świata cały czas prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych kształtów tradycyjnych lamp, decydując się na lampy, które będziemy składać sami, możemy przez chwilę poczuć się jak światowej sławy projektant. 

Lampa, która jest łamigłówką

Wiele lamp stworzonych w celu złożenia przez klienta to istne łamigłówki, które jednak potrafią sprawić radość i dać mnóstwo zabawy. Najlepiej podejść do składania wraz z całą rodziną, wtedy zabawa będzie najlepsza. Może to też być świetny sposób na zacieśnienie więzów rodzinnych. Oczywiście, jeżeli nie mamy zbyt dużo czasu i chcemy się odprężyć, to możemy dokładnie zastosować się do załączonej do lampy instrukcji. 

Gdzie będą pasowały lampy do samodzielnego złożenia?

Design większości lamp do samodzielnego złożenia jest bardzo uniwersalny, jednak najlepiej będą prezentować się w salonie lub sypialni. Ten rodzaj oświetlenia bez problemu znajdzie swoje miejsce w nowoczesnych wystrojach wnętrz, a także tych bardziej klasycznych. Dzięki użytym materiałom lampy do samodzielnego złożenia są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Zwykle wystarczy je przetrzeć mokrą szmatką. 

Lampy Umage do samodzielnego złożenia

Bardzo dobrym przykładem lampy do samodzielnego złożenia będzie kolekcja lamp Silvia duńskiej marki Umage. Lampy te stworzone zostały, by po złożeniu przypominać szyszki sosnowej lub chmielowej. Ten design czerpie częściowo ze stylu skandynawskiego i jest świetnym sposobem, żeby wnieść trochę więcej klimatu do mieszkania. Duńscy projektanci włożyli naprawdę dużo serca, żeby ich projekty zadowoliły klientów i stały się dla klientów ulubionym elementem wystroju. Lampy Umage z kolekcji Silvia posiadają bardzo ciekawą funkcjonalność, mogą zostać zawieszone na suficie, a także postawione na specjalnie przygotowanym do tego stojaku. Bogata jest też oferta kolorystyczna tego modelu, mamy tutaj lampy w kolorze białym, stalowym, miedzianym, złotym i klasycznej czerni. 

Lampa sufitowa Umage Silvia Brushed Brass-2070 | fot.: materiał partnera

Uniwersalność lamp z serii Umage Silvia sprawia, że lampy będą pasować do wielu wystrojów wnętrz. Szczególnie dobrym miejscem na zamontowanie lamp z kolekcji Silvia będzie salon lub sypialnia, świetnym pomysłem może być także zamontowanie ich w jadalni, gdzie przyjemne światło, które daje lampa, umili nam czas kolacji. 

Lampy do samodzielnego złożenia to bardzo rozległy temat. Na pewno warto się nimi zainteresować, zwłaszcza, kiedy mamy w sobie żyłkę majsterkowicza lub chcemy poćwiczyć trochę swoje zdolności manualne. Lampy to przede wszystkim funkcjonalność, ale dlaczego nie dać sobie odrobinę zabawy zanim lampa dumnie zawiśnie w naszym domu?

Materiał partnera zewnętrznego