Jak urządzić przedpokój w wysublimowanym stylu?

0
4170
Luksusowe wnętrzne w wysublimowanym stylu
Wyjątkowe połączenie możesz stworzyć, dzięki meblom w stylu hotelowym, na przykład konsoli Savoy. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Przedpokój to zwykle pierwsze pomieszczenie, które widzimy wchodząc do mieszkania. Dlatego tak ważne jest stworzenie nowoczesnego, wygodnego i funkcjonalnego przedpokoju. Radzimy, jak urządzić przedpokój tak, aby był wygodny dla mieszkańców i przyjazny dla gości.

Nowoczesny przedpokój

Urządzenie przedpokoju dobrze rozpocząć od rozplanowania przestrzeni. Bardzo duże znaczenie ma wybór odpowiedniej podłogi oraz koloru ścian. Dobrym pomysłem jest wybór wygodnych i komfortowych nowoczesnych mebli takich jak te proponowane w sklepie Miloo Home. Bardzo duże znaczenie ma wybór odpowiedniej szafki na buty oraz szafy do przedpokoju, w której znajdą się okrycia wierzchnie, torebki i plecaki.

Wyjątkowe połączenie możesz stworzyć, dzięki meblom w stylu hotelowym, na przykład konsoli Savoy (na zdjęciu obok). Kolekcje Miloo Home to przede wszystkim komfort i styl, które otaczają przyjemnie każdego mieszkańca. Eleganckie meble, wysokiej jakości tworzą piękne, luksusowe wnętrza.

Luksusowe wnętrzne w wysublimowanym stylu
Ważne, aby zadbać o detale oraz dodatki, czy akcesoria, które mogą być nie tylko ładne, ale także nowoczesne. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Mieszkanie powinno sprawiać wrażenie już od wejścia, dlatego przedpokój to bardzo reprezentatywna część mieszkania, czy domu. Ważne, aby zadbać o detale oraz dodatki, czy akcesoria, które mogą być nie tylko ładne, ale także nowoczesne. Można postawić na modne akcenty, takie jak konsola, bankietka, wieszaki, lustra, ławeczka, pojemniki na parasole. Jeżeli jesteśmy przywiązani do mebli tradycyjnych, to możemy zdecydować się na modne połączenia w stylu retro, który odwołuje się do lat 50 i 60 XX wieku. Renesans przeżywają także wnętrza w stylu lat dziewięćdziesiątych z pawlaczem w formie modnego schowka.

Powiększamy optycznie przedpokój

Ważne, aby w przedpokoju znalazło się lustro, które optycznie powiększy przedpokój. Duże znaczenie ma także światło i jasne kolory ścian oraz mebli. W ten sposób nawet mały przedpokój może stać się wygodną przestrzenią. W małym wnętrzu nie można wstawiać zbyt dużych, masywnych mebli, ponieważ mogą one stworzyć wrażenie przytłoczenia. Nie bez znaczenia są także schowki oraz wszelkie półki zamykane. Schowki powinny być rozbudowane do góry, aby nie zmniejszać przestrzeni i ciągu komunikacyjnego.

Przede wszystkim funkcjonalność

Przedpokój to miejsce, które przede wszystkim ma służyć mieszkańcom, dlatego warto zwrócić uwagę na funkcjonalność i praktyczne aspekty. Niezbędnym elementem jest szafa oraz szafki lub komody. W przedpokoju nie może zabraknąć szafki na buty oraz designerskiego wieszaka na okrycia, które są najczęściej wybierane przez domowników. Nawet funkcjonalne aranżacje mogą być atrakcyjne i zaskakujące. Zdecydowanym must- have każdego przedpokoju jest także lustro! Okrągłe lustro, w ozdobnej ramie, doda szyku, a podłużne (200 centymentów), powiększy pomieszczenie. Można połączyć dwie rzeczy, kupując szafę z lustrem.

Wysublimowany styl - niebanalne połączenia
Nawet funkcjonalne aranżacje mogą być atrakcyjne i zaskakujące. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Niebanalne połączenia, eleganckie wnętrza i nowoczesność w wyjątkowym stylu. To wszystko sprawi, że Twój przedpokój może stać się miejscem funkcjonalnym, wygodnym i sprawiającym wrażenie na gościach.


Materiał partnera zewnętrznego