Designerskie nowości w Polsce. Co wyróżnia lampy By Rydens?

0
869
designerska lampa
By Rydens to szwedzka firma oświetleniowa, która za sprawą nielinearnego modelu biznesowego wyróżnia się na tle licznej, międzynarodowej konkurencji | fot.: materiał partnera

Jesteśmy świadkami renesansu branży oświetleniowej. Nowe firmy wyrastają jak grzyby po deszczu, a uwaga konsumenta zostaje rozbita pomiędzy konkurujące o niego podmioty. Lampy By Rydens to serce skandynawskiego designu. Dlaczego warto wybrać oświetlenie tej marki?

By Rydens to szwedzka firma oświetleniowa, która za sprawą nielinearnego modelu biznesowego wyróżnia się na tle licznej, międzynarodowej konkurencji. By Rydens tworzą wyjątkowi ludzie. Osoby z marzeniami, dążeniami i aspiracjami. Artyści, którzy przenoszą ulotne idee na chłonne, metalowe tworzywo. Jeśli idee poszczególnych marek mogłyby zostać zobrazowana za pomocą pojedynczego przedmiotu, to w wypadku By Rydens byłoby to lustro. Czemu właśnie ono?

Dla znacznej części osób proste decyzje zakupowe urastają do zdecydowanie wyższej rangi. To ludzie, którzy zwracają szczególną uwagę na otaczającą ich przestrzeń, a przy pomocy zakupionych przedmiotów starają się dać wyraz własnym przekonaniom i wartościom. To właśnie dla nich powstają designerskie lampy By Rydens.

By Rydens – oświetlenie dla domu

Bogata oferta producenta mieści w sobie multum rozmaitych kategorii – lampy do łazienek, salonu i ogrodu. Lampy podłogowe, ścienne i sufitowe. Małe i duże. Bogate i utrzymane w duchu minimalizmu. Spoiwem łączącym wszystkie wymienione elementy jest jedna wspólna jakość oraz spójna estetyka wykonania w której prym wiodą kuliste wykończenia oraz jednolita linia kolorystyczna.

Lampa sufitowa By Rydens 4201310-4505 Gross Giant

Lampa sufitowa By Rydens Gross Giant to nasz osobisty faworyt. Estetyczny produkt, złożony z pojedynczych komponentów, które do złudzenia przypominają niewielkie, szklane baloniki. Symetryczna kompozycja, odpowiednio dobrana, stonowana kolorystyka i owalne, pierścieniowe wykończenie. Lampa sufitowa, o numerze katalogowym 4201310-4505, to przykład jednolitej formy zbudowanej z przyporządkowanych jej elementów. Małych kloszy, które wspólnie kreują zupełnie nowy i niepowtarzalny obraz. Lampa sufitowa Gross Giant to produkt, który doskonale wpisze się w nowocześnie urządzone wnętrza –  wzbogaci zastaną aranżację i wydobędzie z niej nową, dotychczas skrywaną głębię.

Lampa sufitowa By Rydens 4201310-4505 Gross Giant
Lampa sufitowa By Rydens 4201310-4505 Gross Giant | fot.: materiał partnera

Lampa wisząca By Rydens 4201260-6501 Hayden L115

Lampa wisząca By Rydens Hayden L115 to designerska pozycja, która za sprawą swojego nietuzinkowego wykonania przywodzi na myśl złotą, wykonaną z metalowej siatki, chmurkę. Lampa wisząca Hayden 4201260-6501 doskonale sprawdzi się w salonach, jak i jadalniach – każdym nowoczesnym pomieszczeniu, które w myśl nowoczesnej koncepcji postrzega wystrój za sztukę.

Lampa wisząca By Rydens 4201260-6501 Hayden L115
Lampa wisząca By Rydens 4201260-6501 Hayden L115 | fot.: materiał partnera

Lampa wisząca By Rydens 4200870-4505 Bellissimo Grande

Lampa wisząca By Rydes Bellissimo Grande to ostatnia pozycja prezentowanego zestawienia. To nietuzinkowy produkt, którego cała, złożona specyfika zamyka się w obrębie jednej, szklanej oprawy. Lampa 4200870-4505 stanowi dowód na to, że to co wyraziste może być równocześnie proste, a szeroko rozumiana estetyka znajduje swój unikalny, jednostkowy wyraz w rozmaitych kompozycjach.

Lampa wisząca By Rydens 4200870-4505 Bellissimo Grande
Lampa wisząca By Rydens 4200870-4505 Bellissimo Grande | fot.: materiał partnera

Gdzie kupić oświetlenie By Rydens?

Choć główna siedziba firmy mieści się w Szwecji, produkty marki By Rydens można bez problemu nabyć w większości miast w Polsce. W dobie pandemii warto rozważyć opcję zrobienia zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego. Oficjalnym dystrybutorem marki By Rydens jest sklep internetowy Światłolux.pl, gdzie można kupić wyłącznie oryginalne lampy designerskie.

By Rydens to firma z długoletnią historią, która od dziesięcioleci odpowiada na zmieniające się potrzeby konsumentów. Kreuje nowe standardy. Przykłada duża wagę do szczegółów i jakości wykonywanych produktów. A wszystko to dopełnia unikalna wizja artystyczna, której namiastkę stanowią przedstawione w artykule zdjęcia.


Materiał partnera zewnętrznego