Prezent na wiele okazji? Spersonalizowana beczka szklana z kranikiem

0
1162
Beczka szklana z kranikiem
Beczka z kranikiem na zawartość alkoholową lub bezalkoholową to pomysł na prezent na wiele okazji | fot.: Superbutelki

Szklane opakowania na alkoholową lub bezalkoholową zawartość to oryginalny pomysł na prezent. Beczka ze spersonalizowanym nadrukiem, ważną datą lub cytatem to upominek niezwykły i oryginalny. Dla kogo będzie odpowiedni na prezent i w jakich sytuacjach?

Rodzaje i pojemności beczek z kranikiem

Na rynku szklanych pojemników i opakowań dostępnych jest wiele wariantów beczek. Najbardziej elegancka, jak również ekologiczna opcja, to model wykonany ze szkła. Ten materiał może być gładki lub ze spersonalizowanym grawerem, ponadto dostępnych jest kilka wariantów kolorystycznych: transparentny (przezroczysty) lub w kolorze (popielatym, zielonym lub innym). Pozostałe zmienne to pojemność: najczęściej spotykane są wersje mieszczące 2, 4 lub 5 litrów płynnej zawartości.

Większość tego typu produktów posiada podstawkę – w tym przypadku również warto wybrać wersję drewnianą. Niekiedy szklane beczki można kupić w zestawie z kieliszkami – taki komplet to idealny pomysł na prezent na parapetówkę, domówkę czy wieczór kawalerski. Ostatnia zmienna to materiał, z którego wykonany jest kranik – najczęściej wybór rozgrywa się pomiędzy wariantem mosiężnym lub plastikowym.

Dla kogo to będzie odpowiedni prezent?

Beczka z kranikiem na zawartość alkoholową lub bezalkoholową to pomysł na prezent na wiele okazji. Beczka może być ozdobą na stole w restauracji lub pojemnikiem na lemoniadę dla uczestników warsztatów kulinarnych. Beczka to zatem idealny pomysł na prezent dla kucharza, właściciela restauracji, organizatora różnego rodzaju eventów i właściciela sali na imprezy okolicznościowe.

Jeśli chodzi o osoby prywatne, to mogą to być producenci domowych alkoholi: nalewek czy bimbru, jak również przetworów, np. owocowych soków. Beczka – poza funkcją użytkową pojemnika na kilka litrów jakiejś zawartości – posiada również walory ozdobne, będzie dekoracyjnym elementem na stole. Dzięki solidnej, wykonanej z drewna podstawce, jest stabilnie umocowana, a także dobrze wyeksponowana i widoczna, nawet na suto zastawionym stole.

Na jakie okazje kupić beczkę z kranikiem?

Wieczór panieński lub kawalerski – szklana beczka to oryginalny pomysł na prezent dla przyszłego pana młodego lub panny młodej. Gdy wieczór panieński, kawalerski lub pierwszy z ich etapów odbywa się w domu lub mieszkaniu, to wyeksponowana na stole beczka będzie doskonałym pojemnikiem na mocny alkohol, do drugiej zaś można wlać sok lub lemoniadę.

Wesele – osoby, które zajmują się profesjonalną organizacją eventów (np. wesel), powinny rozważyć zakup jednej lub kilku beczek z kranikiem. Niezwykle popularne ostatnimi czasy są wiejskie stoły na przyjęciu weselnym – w takim miejscu bardzo często pojawia się domowy bimber. Warto odpowiednio go wyeksponować i przechowywać w estetycznym, jak również łatwym w rozlewaniu na mniejsze porcje, opakowaniu. Za pomocą kranika goście weselni precyzyjnie dozują do kieliszków bimber lub inny, mocny alkohol. Beczka z kranikiem z zabawnym, spersonalizowanym nadrukiem może być również pomysłem na prezent dla nowożeńców, np. zamiast ciętych kwiatów.

Imieniny, urodziny – świętowanie imienin czy urodzin w gronie najbliższych osób niewątpliwie uatrakcyjni beczka z kranikiem. Podczas imprezy w domowym zaciszu, żeby spędzić jak najwięcej czasu ze swoimi gośćmi, warto zastosować sprytne rozwiązania. Jednym z nich jest przelanie domowej nalewki czy własnoręcznie zrobionego soku do pojemnej beczki i postawienie jej na stole. Nie trzeba będzie regularnie uzupełniać i donosić kolejnych alkoholi czy napojów.

Jubileusz, rocznicę – rocznica ślubu czy jubileusz pracy zawodowej – to tylko dwa przykłady sytuacji, które warto celebrować. W trakcie takiego wydarzenia można wznieść toast wysokoprocentowym trunkiem, nalanym prosto ze szklanej beczki. W upalny dzień do beczki można również przelać lemoniadę, wodę z kostkami lodu czy kawałkami świeżych owoców. To szklane opakowanie można również wręczyć jubilatowi w charakterze prezentu – w takiej sytuacji doskonale sprawdzi się w wersji ze spersonalizowanym grawerem.


Materiał partnera zewnętrznego