Odbitki zdjęć – uniwersalny pomysł na prezent dla najbliższych

0
511
odbitki zdjęć
o dokonaniu wyboru konkretnych fotografii będziemy musieli je wywołać. Obecnie mamy cały szereg możliwości, zarówno w punktach stacjonarnych, jak i online | fot.: materiał partnera

Poszukując prezentu dla najbliższych, zwykle myślimy o różnego typu gadżetach czy akcesoriach. Tymczasem okazuje się, że doskonałym rozwiązaniem są odbitki zdjęć – odpowiednio dobrane i pięknie zapakowane z pewnością zrobią większe wrażenie na obdarowanym niż kolejny bibelot.

Jakie zdjęcia warto podarować najbliższym?

Fotografie pozwalają uwiecznić wspólnie spędzony czas i latami powracać do pięknych wspomnień. Oprawione w ramkę bądź włożone do albumu zawsze przypominają nam o bliskich oraz o naszych relacjach. Dlatego też zdjęcia okazują się doskonałym prezentem na różne okazje, na przykład na:

  • urodziny,
  • Dzień Matki, 
  • Dzień Ojca,
  • święta,
  • rocznicę.

Zdjęcia są też doskonałym pomysłem na prezent last minute, możemy bowiem wywołać odbitki cyfrowe online, oprawić je i niezwykły upominek gotowy! Wybór zdjęć pozostaje kwestią indywidualną, bowiem wiele zależy od tego, jaki charakter chcemy nadać upominkowi. Jeśli zależy nam na pewnej dozie humoru, wybierzmy zdjęcia z jakimś zabawnym akcentem. Jeżeli natomiast chcemy podkreślić łączące nas więzi, postawmy na fotografie, do których pozujemy wspólnie. 

Gdzie wywołać zdjęcia?

Po dokonaniu wyboru konkretnych fotografii będziemy musieli je wywołać. Obecnie mamy cały szereg możliwości, zarówno w punktach stacjonarnych, jak i online. Chcąc wywołać zdjęcia stacjonarnie, wystarczy zapisać je na telefonie, pendrivie czy przesłać na adres mailowy wybranego punktu. Jeśli natomiast wywołujemy fotografie online, wystarczy wgrać plik ze zdjęciami poprzez dedykowaną stronę, a następnie odebrać je w punkcie bądź wybrać opcję wysyłki. Zanim oddamy zdjęcia do wywołania, warto je delikatnie obrobić oraz sformatować, tak aby miały one właściwy rozmiar. Możemy do tego użyć dedykowanych, darmowych programów do obróbki zdjęć. Z ich obsługą poradzą sobie nawet osoby, które nie posiadają większej wiedzy na ten temat. Wystarczy nieco poprawić światło, ewentualnie postawić na delikatny retusz.

Jak oprawić fotografie dla bliskiej osoby?

Bardzo istotną kwestią jest oprawienie zdjęć, które chcemy podarować bliskiej nam osobie. W tym celu warto wybrać ozdobne ramki – sprawdzą się one w przypadku jednego zdjęcia, które ma stanąć na przykład na komodzie w salonie. W sytuacji, gdy decydujemy się wywołać większą liczbę zdjęć, wybierzmy dużą antyramę – ważne, aby dobrać do niej zdjęcia w odpowiednim rozmiarze. Alternatywnym rozwiązaniem może być album fotograficzny, w którym umieścimy wywołane zdjęcia. Ciekawym pomysłem jest album w formie mini książki, koniecznie spersonalizowanej.

Materiał partnera