Daj poprowadzić się liczbom

0
425
numerologia
Od zarania dziejów ludzi fascynowały liczby i ich symbolika, a niektórym z nich przypisywano nawet magiczne właściwości | fot.: stock.adobe.com

Fascynują Cię liczy i ich znaczenie? Pragniesz dowiedzieć się, czym tak naprawdę jest numerologia i jak można wykorzystać symbolikę liczb w codziennym życiu? Czy kurs numerologii to dobre rozwiązanie? Dowiesz się z naszego artykułu.

Czym jest numerologia?

Od zarania dziejów ludzi fascynowały liczby i ich symbolika, a niektórym z nich przypisywano nawet magiczne właściwości. Ponadto na podstawie liczb powiązanych np. z konkretną datą urodzin możliwe jest przewidywanie przyszłości, zajrzenie w głąb siebie i poznanie mechanizmów odpowiedzialnych za nasze relacje z innymi ludźmi oraz z otaczającym nas światem. Już słynni Pitagorejczycy, uważali, że „wszystko jest liczbą”, tj., że każdemu bytowi można przyporządkować liczbę, choćby mierząc go czy też ważąc. Jeśli chodzi o definicję numerologii, można wskazać, iż jest ona paranauką, która łączy wiedzę magiczną z metafizyką czy psychologią, a jej zadaniem jest analiza energetycznego funkcjonowania każdego człowieka w powiązaniu z otaczającą go rzeczywistością.

Magiczna siła liczb

Bardzo ciekawym i wzbogacającym doświadczeniem może być uczestnictwo w kursie numerologii. Dzięki zastosowaniu wiedzy połączonej z wysoką intuicją, doświadczony numerolog otworzy przed nami fascynujący świat numerologii, a zdobyta wiedza ułatwi nam podejmowanie ważnych życiowych decyzji, jak również pozwoli lepiej zrozumieć nasze emocje oraz reakcje na doświadczane zdarzenia. Numerologia i znajomość jej podstawowych zasad może okazać się niezwykle przydatna zarówno w życiu prywatnym, jak i w biznesie. Dzięki umiejętnościom analizy różnych potencjałów numerologicznych i wykorzystywaniu mocy drzemiącej w liczbach możemy w sposób bardziej świadomy kierować naszymi przedsięwzięciami biznesowymi.

Pomysł na oryginalny prezent

Kurs numerologii to też bardzo dobry pomysł na prezent. Jeśli w Twoim otoczeniu znajduje się osoba, która poszukuje nowej drogi życiowej, pragnie poznać drzemiący w niej potencjał, planuje zmianę ścieżki zawodowej lub też odczuwa ograniczające ją blokady – taki kurs może okazać się strzałem w dziesiątkę. Dzięki uczestnictwie w kursie możemy niejako poznać siebie na nowo, odnajdując nowe inspiracje oraz odpowiedzi na pytania dotyczące różnych sfer naszego życia. Narzędzia wykorzystywane w numerologii pozwalają odblokować drzemiący w każdym człowieku potencjał, odnaleźć harmonię oraz nowe pola realizacji. Poszukując kursu numerologii warto postawić na zajęcia prowadzone przez doświadczonych numerologów, np. Olgę N Stępińską, założycielkę Szkoły Numerologii oraz twórczynię autorskiej metody Numeroterapii.

Materiał partnera