Zabawkowy hit 2020, czyli Psi Patrol w akcji

0
1188
Paw Patrol Marshal figurka psi patrol
Polecamy ostatni hit sezonu – Psi Patrol zabawki | fot.: stock.adobe.com

Jeżeli nie wiesz co kupić dziecku na urodziny, imieniny lub inną okazję, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Polecamy ostatni hit sezonu – Psi Patrol zabawki. To gadżety i akcesoria z jednym z najpopularniejszych bajkowych motywów. Dzielne pieski pojawiają się w różnych formach i odsłonach.

Psi Patrol – bajka, którą kochają dzieci

Psi Patrol to kanadyjski serial animowany, który powstał stosunkowo niedawno, bo w 2013 roku. To właśnie wtedy miała miejsce jego światowa premiera. W Polsce pojawił się na ekranach telewizorów pod koniec tego samego roku. Psi Patrol to opowieść o losach kilku bohaterskich piesków. Głównymi bohaterami bajki są dalmatyńczyk Marshall, buldog Rubble, owczarek Chase, sznaucer Rocky, labradorka Zuma oraz cocker-spanielka Skye. Czasem w odcinkach pojawiają się również syberyjski husky Everest oraz chihuahua Tracker. Bajka ma też swojego ludzkiego bohatera w postaci dziesięcioletniego chłopca Rydera. Psi Patrol stawia czoła wszelkim niebezpieczeństwom i zagrożeniom. Załoga szybko rozwiązuje wszystkie problemy. Serial animowany Psi Patrol podbił dziecięce serca na całym świecie. Popularność bajki spowodowała, że po ten motyw sięgnęli producenci zabawek. Tak powstały Psi Patrol zabawki.

Psi Patrol – jakie zabawki można kupić?

Motyw Psiego Patrolu pojawia się na różnorodnych zabawkach, dostępnych w sklepach. Najpopularniejsze są różnego rodzaju figurki i maskotki, prezentujące poszczególnych bohaterów. Najczęściej maluchy chcą zebrać całą serię piesków. Latem kupujący chętnie sięgają również po wszelkiego rodzaju wodne zabawki i akcesoria. Popularne są chociażby kółka do pływania, rękawki oraz materace z motywem Psiego Patrolu. Psi Patrol zabawki dostępne są również z różnego rodzaju pojazdami, w tym jeepami, radiowozami, wozami strażackimi i wszelkimi innymi, specjalistycznymi samochodami. Chcąc kupić dziecku zabawkę edukacyjną, warto sięgnąć natomiast po puzzle z motywem Psiego Patrolu. W sklepach dostępne są na przykład wersje 24-elementowe, 60-elementowe oraz 100-elementowe. Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym uwielbiają również plecaki z Psim Patrolem.

Zabawki Psi Patrol – czy warto?

Psi Patrol zabawki dostępne są w różnorodnych wariantach. Producenci tych zabawek przygotowali coś zarówno dla młodszych, jak i starszych użytkowników. Zabawki tworzoną również z myślą o różnych potrzebach. W ofercie dostępne są zarówno praktyczne gadżety, takie jak plecaki albo materace wodne, jak i typowe, figurkowe zabawki. Co przy tym istotne, wszystkie zabawki z serii Psiego Patrolu wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu są w pełni bezpieczne dla maluchów. Na pewno zapewnią Twojemu dziecku moc zabawy.


Materiał partnera zewnętrznego