Najlepsze prezenty urodzinowe dla przedszkolaka 

0
446
dziecko prezent
Urodziny malucha to świetna okazja do tego, by spędzić kilka godzin w towarzystwie rówieśników na doskonałej zabawie. Jaki prezent sprawić przedszkolakowi? | fot.: materiał partnera

Okres przedszkolny to pierwsze nieśmiałe znajomości, które przeradzają się w prawdziwe przyjaźnie. Dni upływają na dziecięcych zabawach i często przenoszą się poza przedszkolne boisko. Urodziny malucha to świetna okazja do tego, by spędzić kilka godzin w towarzystwie rówieśników na doskonałej zabawie. Jaki prezent sprawić przedszkolakowi?

Figurki Moji Pops

Magiczny świat figurek Moji Pops oczaruje niejednego malucha. Zestaw kolorowych figurek znany jest na całym świecie i uwielbiany przez najmłodsze pokolenia. To idealny prezent dla małych kolekcjonerów, którzy lubią nowoczesne gadżety.

Figurki Moji Pops to niewielkich rozmiarów postaci, które dostępne są w pomysłowych zestawach. Wesołe miasteczko, impreza na łodzi, kino czy cukiernia przeniosą dziecko w fantazyjny świat pełen barw, pozwalając wczuć się w wybraną rolę. Zestawy dedykowane są maluchom już od 3 roku życia.

Rodzinna gra planszowa

Dzieci uwielbiają spędzać czas ze swoimi rodzicami, zwłaszcza gdy mogą się świetnie bawić, a przy okazji czegoś nauczyć. W roli nauczyciela sprawdzi się tym razem gra planszowa, która zaangażuje do zabawy całą rodzinę. W sklepach jest mnóstwo propozycji dla dzieci w wieku 3-6 lat, zapewniając dobrą zabawę wraz z akcentem edukacyjnym. Doskonałym prezentem będą takie gry, jak 5 sekund Junior, Dobble, La Cucaracha, Pełny kurnik czy klasyczne Grzybobranie.

planszówki dziecięce
Dzieci uwielbiają spędzać czas ze swoimi rodzicami, zwłaszcza gdy mogą się świetnie bawić, a przy okazji czegoś nauczyć | fot.: materiał partnera

Zestaw do gry w kręgle

To prezent, który potrafi wzbudzić ducha rywalizacji w całej rodzinie! Emocjonujące rozgrywki mogą odbywać się zarówno w zaciszu domowego ogniska, jak i na zewnątrz na równej powierzchni. Kręgle uczą malucha szacowania odległości, ćwiczą koordynację, zręczność i równowagę.

Zwariowany namiot

Czy jest dziecko, które nie lubi zabaw „w bazę”? Budowanie szalonych konstrukcji z poduszek i wszystkiego, co jest pod ręką, by następnie wszystko przykryć kocem to świetna zabawa dla przedszkolaka. Chcąc więc oszczędzić domowych tekstyliów, warto podarować maluchowi zwariowany namiot, czyli zestaw składający się z pałąków i solidnych plastikowych rurek, które można łączyć w dowolny sposób, tworząc przeróżne konstrukcje.

Co prawda nie sprawi to, że koce i prześcieradła pozostaną w szafie. Radość malucha będzie ogromna, a rodzic będzie mieć pewność, że zabawa jest bezpieczna i twórcza.

Zestaw kreatywny

Jeśli przedszkolak ma smykałkę do prac plastycznych, na pewno ucieszy go prezent w postaci zestawu artystycznego. Można pokusić się o malowanki w nowoczesnej formie – stempelki, zdrapywanki, znikopisy czy naklejki sprawią dziecku dużo radości i pochłoną na dłuższy czas. Dla fanów prac manualnych poleca się zestawy do tworzenia figurek z modeliny, zestawy do szycia DIY czy fabrykę własnych perfum.

Jak zapakować prezent?

Figurki Moji Pops, planszówka czy kreatywny zestaw muszą być efektownie zapakowane. Dzieci uwielbiają duże pudełka – można więc włożyć w nie prezent, a pozostałą przestrzeń wypełnić malutkimi balonikami, słodyczami lub konfetti. Maluch będzie zachwycony, widząc tak kolorową zawartość.

Partnerem materiału jest Neduo.

Materiał partnera