Konfetti – sposób na urozmaicenie imprezy

0
432
konfetti urodziny
Wybierając konfetti w tubie powinniśmy kierować się przede wszystkim charakterem uroczystości | fot.: stock.adobe.com

Świetnym sposobem na urozmaicenie przeróżnych imprez jest konfetti. Tuba może zawierać przeróżne kształty i kolory. Konfetti cieszy nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Stanowi ciekawy element przeróżnych uroczystości: od urodzin, aż po wesela. Wykorzystuje się je także podczas imprez firmowych. Jak wybrać idealne konfetti?

Konfetti tuba – jaką wybrać

Wybierając konfetti w tubie powinniśmy kierować się przede wszystkim charakterem uroczystości. Podczas jubileuszu czy wesela nie sprawdzą się kolorowe, błyszczące paski konfetti. Tak samo, jak na urodzinach nie będą wyglądać dobrze białe serca.

Konfetti tuba powinno także wpasowywać się w gust głównych uczestników ceremonii. Ślubne powinna wybierać para młoda. Urodzinowe – jubilat. Na imprezę firmową można dobrać konfetti wpisujące się w kolory marki.

Konfetti na ślub i wesele

Samą uroczystość oraz zdjęcia ze ślubu i wesela może urozmaicić konfetti. Tuba może zawierać białe motyle, płatki róż czy tez serca. Warto porozmawiać z fotografem ślubnych, który doradzi wybór odpowiedniego konfetti tak, by wyglądało ono zjawiskowo na fotografiach. Konfetti można wykorzystać podczas wyjścia z Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego. Sprawdzi się także podczas pierwszego tańca, podawania tortu lub w innych kluczowych momentach imprezy. Jeśli ma być wykorzystane podczas pierwszego tańca, warto wcześniej zrobić próbę generalną z wykorzystaniem prawdziwe konfetti.

Konfetti na urodziny

Podczas urodzin możemy poszaleć z kolorami i kształtami konfetti. Świetnie sprawdzą się mieniące wieloma kolorami paski konfetti. Tuba podczas urodzin może wypuścić paski, serpentyny, kolorowe kółka czy inne kształty, które najbardziej ucieszą jubilata. To nie tylko element cieszący dzieci. Będzie pasował także podczas urodzin dorosłych członków rodziny lub podczas imprezy osiemnastkowej.

Konfetti na inne okazje

Tuba z konfetti sprawdzi się podczas imprezy firmowej. Można wykorzystać je do świętowania urodzin działalności lub podczas awansowania pracowników. Będzie elementem zaskoczenia, który pracownicy na długo zapamiętają. Dobrze, by wpasowywała się w kolory marki.

Konfetti można wykorzystać także podczas specjalnych sesji zdjęciowych. Może stanowić zarówno tło dla fotografii, jak i wysuwać się na pierwszy plan. Podczas jakiej sesji wykorzystać konfetti? Może być to urodzinowa sesja zdjęciowa, albo ślubna. Ten element można wykorzystać także na zdjęciach, które stanowią celebrację wieczoru panieńskiego czy też urodzin marki osobistej.

Materiał partnera