Jak połączyć relaks i aktywne wakacje? Poznaj obozy sportowe nad morzem!

0
788
nastolatka obóz sportowy
Wakacje nad morzem nie muszą kręcić się tylko wokół wylegiwania na plaży. Letni czas warto spędzić w ruchu, korzystając ze słonecznej pogody i wiedzy instruktorów | fot.: stock.adobe.com

Letnie miesiące pozwalają odetchnąć od szkolnych obowiązków. By jednak prędko się nie znudzić, warto znaleźć sobie ciekawe zajęcie. Zamiast siedzieć w domu, można np. pojechać na sportowy obóz. To znakomite połączenie chilloutu i aktywnego odpoczynku. Brzmi jak dobry plan? Zobacz zatem, co czeka obozowiczów tego lata!

Tematyczny obóz sportowy nad morzem

Twoje nastoletnie dziecko ma już konkretną pasję? Istnieje takie zajęcie, które w całości pochłania je po szkole? Sprawdźcie więc razem, czy akurat nie znajdzie się obóz trafiający w to konkretne zainteresowanie. Oferta obozów sportowych Vogue Travel jest naprawdę zróżnicowana. Młodzież może pojechać na turnus:

  • dla pasjonatów biegania,
  • miłośników sztuk walki,
  • adeptów crossfitu,
  • bogaty w treningi fitness,
  • taneczny, np. hiphopowy czy jazzowy.

Program został przygotowany przez ekspertów znających się na pracy z młodzieżą i na danym temacie przewodnim obozu. Dlatego możesz mieć pewność, że pociecha będzie pod należytą opieką, a prowadzone zajęcia okażą się pasjonujące i inspirujące.

Wakacje w ruchu, czyli wyjazdy nad morze dla aktywnych

A co, gdy ktoś nie ma jeszcze sprecyzowanej pasji sportowej? Cóż, wakacje to znakomity czas na jej poszukiwania. Da się to zrobić, zapisując się na sportowy obóz nad morzem, np. Energy Boom (https://voguetravel.pl/energy-boom). Uczestnicy będą mogli sprawdzić się w siatkówce plażowej, koszykówce, a także innych sportach zespołowych. Nie zabraknie również zajęć dla zwolenników dyscyplin indywidualnych. Tricki na deskorolce? Ćwiczenie równowagi na specjalnej taśmie? Proszę bardzo!

Jako że turnus odbywa się nad Bałtykiem, nie zabraknie typowo wakacyjnych aktywności. Spacery po plaży, kąpiele morskie, odpoczynek w słońcu lub cieniu… Trzeba przecież skorzystać z pobytu nad morzem. Solidna dawka jodu, witamina D wyprodukowana na słońcu i uśmiech – to wszystko gratis! Ponadto podczas wybranych turnusów młodzież nauczy się przyrządzać pyszne koktajle.

Wyjedź na obóz sportowy z Vogue Travel!

Wakacje można spędzić we własnym mieście, przesiedzieć w domu czy na skateparku. A można też inaczej: wybrać się na obóz sportowy nad morzem. Taki wyjazd to świetna przygoda i szansa na poznanie ludzi o podobnych pasjach. W trakcie turnusu młody człowiek pracuje nad swoją sprawnością fizyczną i umiejętnościami pracy zespołowej. Ćwiczy wytrwałość i motywuje się dzięki zdrowej rywalizacji sportowej.

Obozy odbywają się w nadmorskich miejscowościach. Nastolatkowie mieszkają w pięknie położonych ośrodkach z bogatą infrastrukturą. Nawet gdyby pogoda nie była korzystna, nikt nie będzie się nudził. Program turnusów dostosowany jest do zainteresowań młodzieży w przedziale wiekowym 12-18 lat (zależnie od wybranego typu obozu).

Wakacje nad morzem nie muszą kręcić się tylko wokół wylegiwania na plaży. Letni czas warto spędzić w ruchu, korzystając ze słonecznej pogody i wiedzy instruktorów z Vogue Travel. Pozwól zatem nastolatkowi wybrać się na jeden z ambitnych turnusów. Niech wakacyjne chwile będą niezapomniane i pełne inspiracji!

Materiał partnera