Fotelik obrotowy 360 – co go wyróżnia?

0
1008
fotelik obrotowy
Najważniejsze jest to, aby fotelik obrotowy 360 zapewnił bezpieczeństwo | fot.: materiał partnera

Każdy rodzic dzisiaj już wie, że najskuteczniejszym rozwiązaniem są foteliki do jazdy tyłem. To właśnie one najlepiej przechodzą przez nawet najtrudniejsze testy zderzeniowe, co dla nas jest gwarancją, że podróż odbywamy w maksymalnie bezpiecznych warunkach. Producenci jednak oferują coraz ciekawsze rozwiązania, które są nie tylko skuteczne w czasie zderzenia, ale także komfortowe dla dziecka i praktyczne dla rodzica. Poznaj fotelik obrotowy 360 i przekonaj się, co go wyróżnia na tle innych modeli dostępnych na rynku.

Obrotowe foteliki do jazdy tyłem – najważniejsze informacje

Najważniejsze jest to, aby fotelik obrotowy 360 zapewnił bezpieczeństwo. Wybierając model dla swojej rodziny, musisz zwrócić uwagę, jaką ocenę otrzymał w testach zderzeniowych. Porównując z innymi modelami dostępnymi na rynku, szybko zauważysz różnicę. Okazuje się bowiem, że to właśnie foteliki do jazdy tyłem najskuteczniej zabezpieczają dziecko w chwili kolizji. Są skonstruowane w taki sposób, by zminimalizować siłę nacisku podczas zderzenia. Wybierz ten model, który przeszedł najtrudniejszy Test Plus – to dla ciebie gwarancja bezpiecznej i spokojnej podróży.

Warto również podkreślić, że nowoczesne foteliki 360 zapewniają także wygodę dla dziecka. Znajdziesz w nich specjalne wkładki, które pozwalają na dokładne dopasowanie ich do małego ciała i gwarantują niezbędną w podróży stabilizację. To dzięki nim możliwe jest osiągnięcie prawidłowego kąta siedzenia, który wpływa korzystnie na prawidłowy rozwój kręgosłupa.

Ostatecznie należy także wspomnieć, że obrotowe foteliki do jazdy tyłem są komfortowe dla rodziców. Mogą oni bowiem odwrócić siedzisko w stronę drzwi, dzięki czemu przyjmowanie niezwykle niewygodnych pozycji nie będzie niezbędne. Zyskają łatwy dostęp do pasów bezpieczeństwa, co przełoży się na ich dokładne zapięcie i bezpieczeństwo dziecka w trakcie podróży. To niepodważalna korzyść płynąca z ich posiadania, której nie oferują żadne inne modele dostępne na rynku.

obrotowy fotelik samochodowy
Wybierając model dla swojej rodziny, musisz zwrócić uwagę, jaką ocenę otrzymał w testach zderzeniowych | fot.: materiał partnera

Fotelik obrotowy 360 – technologie dla bezpieczeństwa

Obrotowe foteliki do jazdy tyłem, chociaż są na polskim rynku już od kilku lat, wciąż wzbudzają wiele wątpliwości. Aby skutecznie je rozwiać i zachęcić do zakupu najlepszego obecnie rozwiązania, przedstawiamy najważniejsze informacje o modelu skandynawskiej firmy BeSafe. Taka wiedza pozwoli ci na podjęcie świadomej decyzji, która wpłynie pozytywnie na wasz komfort podróżowania. Przekonaj się, dlaczego foteliki 360 są lepsze od innych modeli dostępnych w sklepach z artykułami dla dzieci.

Przede wszystkim warto wiedzieć, że nowoczesny fotelik rwf obrotowy 360 zapewnia bardzo wygodną pozycję jazdy dziecku. Skandynawski producent oferuje bowiem instalację Universal Level Technology. To innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia dopasowanie modelu do niemal każdego samochodu. Oznacza to, że jeśli na co dzień poruszaliście się sportowym autem o sporym kącie nachylenia kanapy, dzisiaj nie musicie wymieniać go na bardziej “rodzinne”.

W nowym foteliku obrotowym marki BeSafe pojawiło się również rozwiązanie, które jeszcze skuteczniej absorbuje energię w czasie zderzenia. W jego zagłówku został umieszczony specjalny pochłaniacz energii Dynamic Force Absorber, dzięki któremu w sposób szczególny chroni najwrażliwszą część ciała niemowlęcia. Wieloletnie doświadczenie producenta sprawiło, że zwrócił uwagę przede wszystkim na najbardziej narażone fragmenty ciała.

Na uwagę zasługuje także to, że nowoczesny obrotowy fotelik samochodowy marki BeSafe posiada specjalną wkładkę Baby Shell™, która pozwala niemal perfekcyjnie dopasować go do dziecka i jednocześnie gwarantuje mu komfortowe warunki. To rozwiązanie przeznaczone dla niemowlaków, od dnia narodzin do momentu osiągnięcia 87 cm wzrostu. Rodzice doceniają także zastosowane magnesy Magnetic Belt Assistants™, dzięki którym mogą odsunąć pasy na boki, a ich zapięcie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Nie sposób zaprzeczyć, że wszystkie te rozwiązania sprawiają, że fotelik obrotowy BeSafe jest jednocześnie wygodny, funkcjonalny i bezpieczny.

Materiał partnera