Balonowe szaleństwo! Najciekawsze motywy imprezowych dekoracji

0
508
balony na imprezę
Jedno jest jednak pewne – tak ciekawe dekoracje zachwycą każde dziecko, które pojawi się na przyjęciu, a zabawa na pewno będzie wyśmienita | fot.: materiał partnera

Kiedy myślisz o przyjęciu urodzinowym, balu karnawałowym, halloweenowym, andrzejkowym czy zwykłej dziecięcej imprezie bez okazji, to jednym z kluczowych elementów wystroju zazwyczaj są balony, prawda? Pamiętamy jeszcze czasy, kiedy to mogliśmy jedynie pomarzyć o jakichś wyjątkowych dekoracjach, a starczyć nam musiały te zwykłe, pospolite i słabej jakości. Czasy się jednak zmieniły, a nasze dzieci mają teraz zdecydowanie więcej możliwości. Dziś pokażemy Wam 5 ciekawych motywów balonów, które zrobią furorę na każdej dziecięcej zabawie.

Balony cyferki

Zwykłe balony cyferki już kilka lat temu zyskały znaczną popularność. Nic dziwnego, jest to przecież idealna dekoracja na każdą imprezę urodzinową, rocznicę czy jubileusz. Mowa tutaj oczywiście o okazjach świętowanych przez dorosłych. Z myślą o dzieciach powstała jednak cała gama najróżniejszych pomysłów, jak kształt cyferek urozmaicić jeszcze bardziej. I tak powstały na przykład cyferki-zwierzaki, które szybko stały się prawdziwym hitem, a dzieciaki wręcz je pokochały. 

Balony z ciekawymi motywami

Jeśli interesują nas balony w bardziej klasycznym kształcie, a chcielibyśmy, aby były one wyjątkowe i dostosowane do upodobań naszych pociech, możemy wybrać takie z ciekawym motywem. Co mamy na myśli? W internecie znajdziecie całe mnóstwo balonów z grafikami przedstawiającymi bohaterów popularnych bajek i filmów, jak np. Harry Potter czy Psi Patrol. Jeśli nasze dziecko uwielbia zwierzaki albo dinozaury – takie dekoracje również znajdziemy z łatwością.  

Balony w kształcie zwierzaków

Foliowe balony na hel widzimy często podczas różnego rodzaju festynów i innych plenerowych uroczystości. Zazwyczaj mają one jakiś ciekawe kształty, jak np. uśmiechnięte buźki zwierząt. Dzieci po prostu za nimi szaleją. Nic nie stoi na przeszkodzie, by Twoje dziecko miało takie dekoracje na swoim przyjęciu lub podczas codziennej zabawy. Butle z helem do napełniania balonów również zakupisz bez żadnego problemu.

Balony jednorożce

Teraz czas na coś naprawdę wyjątkowego. Coś, co ucieszy każdą małą księżniczkę i sprawi, że jej przyjęcie będzie niezapomniane. No bo przecież, jaka dziewczynka nie chciałaby mieć swojego własnego jednorożca? Tak, balony w kształcie magicznych, bajkowych koni też istnieją i są uwielbiane przez dzieciaki. A jeśli myślisz, że są to zwykłe małe dekoracje, to jesteś z błędzie. Pompowane jednorożce potrafią być naprawdę bardzo duże.

Balony superbohaterowie

Pozostańmy w klimacie wyjątkowych, wielkich balonów, ale zmieńmy nieco uniwersum. Z krainy bajkowych jednorożców przenieśmy się do świata walecznych herosów. Wyobraźcie sobie zatem Batmana albo Spidermana niemal rzeczywistych rozmiarów, który pojawia się, jako wyjątkowa dekoracja na urodzinach Waszych dzieci. Czy to nie jest świetny pomysł? Oczywiście, że jest! I to taki, który zrealizujecie bez problemu.

Balony jesteście w stanie napełniać powietrzem lub helem. Niektóre z nich możecie umieścić np. na wyjątkowych, świecących stojakach. Opcji jest mnóstwo. Jedno jest jednak pewne – tak ciekawe dekoracje zachwycą każde dziecko, które pojawi się na przyjęciu, a zabawa na pewno będzie wyśmienita.

Materiał partnera