Zapowiedź: „Polar” z Madsem Mikkelsenem i Vanessą Hudgens

0
2000
Gdy najlepszy na świecie zabójca Duncan Vizla, znany również jako Black Kaiser, przechodzi na emeryturę, jego były pracodawca stwierdza, że jest on dla firmy zbyt dużym ciężarem | fot.: Netflix

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun i plakat nowego filmu Polar z Madsem Mikkelsenem i Vanessą Hudgens w rolach głównych!

O filmie Polar:

Gdy najlepszy na świecie zabójca Duncan Vizla, znany również jako Black Kaiser, przechodzi na emeryturę, jego były pracodawca stwierdza, że jest on dla firmy zbyt dużym ciężarem. Black Kaiser musi wbrew swojej woli wrócić do gry i stawić czoła armii młodszych, sprytniejszych i bardziej bezwzględnych adeptów morderczego fachu, których nic nie powstrzyma przed tym, żeby go uciszyć.

Reżyserem filmu jest Jonas Åkerlund, scenariusz napisał Jayson Rothwell, a za produkcję odpowiedzialni są Jeremy Bolt, Robert Kulzer i Hartley Gorenstein. W obsadzie Polar znaleźli się Mads Mikkelsen, Vanessa Hudgens, Katheryn Winnick, Matt Lucas, Ruby O. Fee, Fei Ren, Anthony Grant, Josh Cruddas, Robert Maillet, Julian Richings, Johnny Knoxville oraz Richard Dreyfuss. Polar powstał w oparciu o powieść graficzną wydawnictwa Dark Horse Polar: Came from the Cold autorstwa Victora Santosa.

Premiera filmu już 25 stycznia na Netflix!