W Orange Love przez 2 miesiące testujesz szybszy światłowód za darmo!

0
1093
zbliżenie na męską dłoń pracującą na laptopie
W skład pakietów Orange Love poza internetem światłowodowym wchodzą także: abonament stacjonarny, abonament komórkowy oraz telewizja | fot.: materiał partnera

Orange Love to rozwiązanie, dzięki któremu połączysz wszystkie usługi multimedialne w jeden wygodny pakiet. Dodatkowo w Orange Love możesz za darmo przetestować szybki internet światłowodowy.

Opłacanie oddzielnych faktur za internet, telewizję i telefon komórkowy nie ułatwia kontrolowania domowych finansów. Czas to zmienić. Orange stworzyło rozwiązanie, dzięki któremu możesz połączyć wszystkie najpotrzebniejsze usługi w jeden wygodny pakiet. Orange Love to jedna umowa, jeden rachunek i wiele korzyści.  Do wyboru masz cztery pakiety – dzięki temu bez problemu znajdziesz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Co wchodzi w skład pakietów Orange Love?

  • Orange Love Mini: internet światłowodowy, telefon komórkowy (internet mobilny: 10 GB)
  • Orange Love Standard: internet światłowodowy, telefon komórkowy (internet mobilny: 10 GB), telefon stacjonarny (nielimitowane rozmowy), telewizja (ponad 100 kanałów)
  • Orange Love Extra: internet światłowodowy, telefon komórkowy (internet mobilny: bez limitu), telefon stacjonarny (nielimitowane rozmowy), telewizja (ponad 170 kanałów)
  • Orange Love Premium: internet światłowodowy, telefon komórkowy (internet mobilny: bez limitu), telefon stacjonarny (nielimitowane rozmowy), telewizja (ponad 180 kanałów).

Internet światłowodowy od Orange

Szybki internet to, w dzisiejszych czasach, narzędzie niezbędne do pracy, nauki i rozrywki. W ramach Orange Love możesz korzystać z nowoczesnego łącza światłowodowego – zapewnia ono stabilny dostęp do sieci. Światłowód, czyli przewód z tworzywa sztucznego i włókna szklanego, doprowadzony zostanie z centrali bezpośrednio do Twojego mieszkania. Daje to gwarancję niezawodności i bezawaryjności.

Technologia światłowodowa umożliwia pobieranie i wysyłanie danych z wysoką prędkością. Wysoka przepustowość łącza zapewnia najwyższy komfort korzystania z internetu. Do domowego Wi-Fi możesz podłączyć jednocześnie wiele urządzeń – laptopy, smartfony, konsolę do gier, dekoder czy smart TV. Nie spowoduje to odczuwalnych spadków prędkości. Co więcej, sygnał przesyłany za pomocą światłowodu wyróżnia się wysoką odpornością na zakłócenia, które mogą być spowodowane chociażby przez niekorzystne warunki meteorologiczne. Gracze docenią również bardzo niski poziom opóźnienia (PING).

Orange Love – superszybki światłowód na próbę

W Orange Love możesz wybrać internet domowy o prędkości do 300 Mb/s, do 600 Mb/s lub do 1 Gb/s. Jeżeli zdecydujesz się na pakiet Orange Love ze światłowodem 300 Mb/s lub 600 Mb/s, przez dwa miesiące możesz testować szybszy internet 1 Gb/sbez żadnych dopłat, jeśli pozwolą na to warunki techniczne. Po upływie tego czasu sam zdecyduj, przy jakiej prędkości internetu domowego chcesz zostać. Łącze o przepustowości do 1 Gb/s pozwoli Ci błyskawicznie pobierać duże pliki oraz wygodnie oglądać filmy i seriale w jakości 4K. Nie odczujesz spadku prędkości połączenia, nawet jeżeli z domowego Wi-Fi korzystać będzie wielu użytkowników jednocześnie. Więcej informacji o światłowodzie na próbę w Orange Love znajdziesz na stronie: https://www.orange.pl/pakiety/love. Przetestuj światłowód Orange i przekonaj się, jakie daje możliwości.

Telewizja i telefon w Orange Love

W skład pakietów Orange Love poza internetem światłowodowym wchodzą także: abonament stacjonarny, abonament komórkowy oraz telewizja. Oferta telewizyjna Orange obejmuje ponad 100 programów informacyjnych, dziecięcych, sportowych, filmowych i muzycznych. Dzięki mobilnej telewizji Orange GO TV możesz oglądać ulubione kanały również na ekranie laptopa czy smartfona. Z kolei na platformie Orange VOD znajdziesz ogromny wybór filmów i seriali –zarówno najnowszych hitów, jak i starszych tytułów.

Przeczytaj też: Telewizja w Orange – wszystko, co warto wiedzieć

Abonament komórkowy Orange obejmuje: nielimitowane połączenia na wszystkie numery stacjonarne i komórkowe w Polsce i Unii Europejskiej, nieograniczoną liczbę SMS-ów oraz pakiet internetu mobilnego. Natomiast w ramach abonamentu stacjonarnego możesz wykonywać nielimitowane połączenia na numery stacjonarne krajowe i międzynarodowe do Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych i Kanady, a także na numery komórkowe w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Połącz wszystkie usługi w jeden wygodny pakiet Orange Love!

Artykuł partnera