Ubezpieczenia zdrowotne w SIGNAL IDUNA

0
1195
Lekarz
W SIGNAL IDUNA mamy do wyboru wiele różnych pakietów medycznych, w tym polisę Pełnia Zdrowia (ambulatorium i szpital). | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wszystko jest dobrze, kiedy nic nam nie dolega, a kiedy pojawiają się problemy zdrowotne, wtedy też zaczynają się trudności. Przede wszystkim musimy uzbroić się w cierpliwość, jeśli chcemy skorzystać z opieki medycznej – przeważnie do lekarzy ustawiają się długie kolejki. Jednak zamiast zdawać się na łaskę podstawowej opieki zdrowotnej, możemy zawczasu wykupić odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne.

Jeśli cierpimy na jakąś przewlekłą chorobę, wtedy z pewnością w pierwszej kolejności będzie nam zależeć na tym, by móc korzystać z konsultacji lekarskich jak najczęściej, a także by mieć zapewniony dostęp do nieograniczonej liczby wizyt domowych. Zupełnie inaczej też podchodzimy do ubezpieczenia zdrowotnego, gdy jesteśmy rodzicami małych dzieci. W takim przypadku ważne jest dla nas to, by można było jak najszybciej umówić wizytę domową, bądź też wizytę do konkretnego specjalisty.

W SIGNAL IDUNA mamy do wyboru wiele różnych pakietów medycznych, w tym polisę Pełnia Zdrowia (ambulatorium i szpital). Wybierając tę opcję, możemy liczyć na doskonałą opiekę medyczną w specjalistycznych placówkach rozmieszczonych w całym kraju. Ponadto, jeśli zajdzie taka potrzeba, byśmy musieli leczyć się w szpitalu, oprócz profesjonalnej opieki będziemy mieli zapewniony komfortowy pobyt.

Jest też ubezpieczenie zdrowotne Pełnia Zdrowia Direct, które może zainteresować zarówno singli, jak też rodziny z dziećmi. Do wyboru jest bowiem Pakiet indywidualny i Pakiet rodzinny. W ramach tego ubezpieczenia będziemy mogli skorzystać ze specjalistycznych konsultacji, umówić się na badania diagnostyczne. Ponadto bez problemu uzyskamy opiekę w szpitalu, czy wtedy, gdy niezbędne będą zabiegi ambulatoryjne, bądź pielęgniarskie.

Pakiet indywidualny i rodzinny jest również dostępny, gdy wybierzemy polisę Pełnia Zdrowia Start+, bądź ubezpieczenie Pełnia Zdrowia Polmed. Będziemy mogli oprócz wyżej wymienionych udogodnień liczyć również w razie konieczności na wizyty domowe, badania laboratoryjne, czy zdecydować się na szczepienie przeciwko grypie (dla osób dorosłych). Jeśli chcemy bardziej zoptymalizować opiekę medyczną, tak pod względem zakresu świadczonych usług medycznych, jak i ponoszonych kosztów, możemy zdecydować się na polisę Medical.

Z kolei jeżeli oprócz standardowego leczenia interesuje nas również rehabilitacja, warto wtedy zdecydować się na polisę Moja Pełnia Zdrowia. Jest ona dostępna w czterech różnych pakietach, skierowana do indywidualnego odbiorcy.


Materiał partnera zewnętrznego