Jak radzić sobie z nadmierną potliwością?

0
859
Antyperspirant męski
Rozkładające się na skórze bakterie, które pojawiają się w wyniku pocenia się, pachną bardzo nieprzyjemnie | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Problem nadmiernej potliwości jest dość powszechny. Częściej zmagają się z nim panowie aniżeli panie. Co wówczas robić? Leczenie trwa długo i nie zawsze przynosi efekt. Pomocny może być np. zawierający unikalne formuły kosmetyk, czyli oferowany np. przez loreal dezodorant męski. Warto go przetestować i się przekonać.

Obfity pot pojawiający się w różnych, często niespodziewanych sytuacjach? Mokre plamy pod pachami (i nie tylko), do tego nieprzyjemny, związany z tym zapach? Oczywiście warto skonsultować i poszukać przyczyny tego stanu rzeczy u lekarza, aczkolwiek może to trwać latami, a problemowi trzeba zaradzić „na już”. Wówczas trzeba sięgnąć po odpowiednie kosmetyki. Jednym z nich jest oferowany przez markę loreal dezodorant męski z unikalnymi formułami, które pozwalają czuć się świeżo i sucho przez wiele godzin.

Loreal dezodorant męski – czy pomoże zwalczyć nadpotliwość?

Rozkładające się na skórze bakterie, które pojawiają się w wyniku pocenia się, pachną bardzo nieprzyjemnie. Warto wiedzieć, że świeży pot ma dość słabą woń, dopiero ten utrzymujący się na skórze zaczyna mieć drażniący zapach. Zanim sięgniemy po dezodorant trzeba wodą i mydłem oczyścić skórę. Dopiero później sięgamy po dobry kosmetyk, który sprawi, że skóra pod pachami będzie sucha i pachnąca przez długi czas.

Oferowany przez loreal dezodorant męski może poprawić więc komfort – nie tylko fizyczny, ale i psychiczny. Nikt bowiem nie czuje się dobrze ze świadomością, że ma mokre plamy na odzieży i może brzydko pachnieć. Wspomniana wyżej marka ma bardzo skuteczną serię specyfików Men Expert. Zastosowano w nich efektywne formuły, które zostały przetestowane w ekstremalnych warunkach oraz substancje aktywne, np. węgiel czy kapsułki chłodzące, idealne dla skóry mężczyzny. To wszystko gwarantuje suchość przez wiele godzin, bez konieczności ponownego stosowania produktu. Wystarczy rano nałożyć go na oczyszczoną skórę i zapomnieć o pocie na wiele godzin.

Jak wiadomo, liczy się też zapach. Seria Men Expert oferuje kilka różnych wariantów zapachowych, które dają długotrwałe uczucie świeżości oraz czystości. Niektóre nuty zapachowe działają nawet energetyzująco i pobudzająco, dodając chęci do działania (co jest ważne szczególnie rano, gdy organizm potrzebuje dodatkowej dawki energii). Każdy znajdujący się w ofercie loreal dezodorant męski może być w np. wersji roll-on, sprayu czy sztyfcie. Dzięki temu każdy może wybrać najwygodniejszy dla siebie wariant.


Materiał partnera zewnętrznego