Kolczyki Tous Bear – ponadczasowa biżuteria do każdej stylizacji

0
463
kolczyki damskie
Natura jest niewyczerpanym źródłem inspiracji projektantów | fot.: materiał partnera

Biżuteria, zwłaszcza ta wysokiej jakości, potrafi w diametralny sposób oddziaływać na wizerunek. Dodaje blasku i smaku, zatrzymując spojrzenia osób postronnych na dłużej. Poznaj najciekawsze kolczyki ze złota i ze srebra. Wśród naszych propozycji nie zabraknie też egzemplarzy urozmaiconych perłami słodkowodnymi, labradorytami czy ametystami.

  1. Kolczyki srebrne Tous z kolekcji Gloss

Natura jest niewyczerpanym źródłem inspiracji projektantów – również tych zajmujących się tworzeniem wyjątkowej biżuterii. Nie inaczej jest z kolczykami Tuos z kolekcji Gloss, które wyróżniają się niezwykłym blaskiem i blichtrem. Bodźcem do stworzenia tej serii były naturalne, nierówne i nieregularne kształty pereł hodowlanych słodkowodnych. W kolekcji znajdziesz wzbudzające zachwyt nausznice, ale też nieco bardziej klasyczne kolczyki srebrne. Stanowią one ponadczasowy wybór na wyjątkowe okazje, które chcesz podkreślić swoim strojem i biżuterią. Zapięcie w postaci charakterystycznego motywu marki Tous – uroczego misia – są cechą rozpoznawczą wyrobów polskiego producenta. Produkty pochodzące z tej kolekcji wspaniale wpisują się w tegoroczne trendy modowe, wykorzystując nie tylko piękne i wyrafinowane perły, ale także metal szlachetny, jakim jest srebro. Spektakularność form i bogactwo biżuterii inspirowanej kształtami natury znakomicie oddaje to, co projektanci chcieli przekazać w tym roku swoim odbiorcom. Bez wątpienia kolczyki Tous ściągną na Ciebie wiele spojrzeń!

  • Kolczyki ze srebra Plump z dodatkiem kamieni szlachetnych

Precyzyjnie wykonane formy, wyróżniające się czystymi, czytelnymi liniami stanowią cechy charakterystyczne kolczyków Plump marki Tous. Starannie dobrany surowiec w postaci srebra vermeil został zwieńczony czymś absolutnie wyjątkowym: kamieniami szlachetnymi. Tym, co przyciąga spojrzenia jest wspaniały labradoryt oraz ametyst. Produkty te stanowią odzwierciedlenie tegorocznych tendencji wzorniczych, zwłaszcza jeśli chodzi o przepych oraz nawiązania do natury. Tak wspaniała biżuteria znakomicie odnajdzie się jako uzupełnienie wieczorowej kreacji, ale też smart casualowych wyborów modowych.

  • Podwójne kolczyki Plump ze srebra vermeil – znakomity wybór

Jeśli uwielbiasz kosmiczne i futurystyczne motywy, w podwójnych kolczykach damskich Plump wykonanych ze srebra i srebra vermeil na pewno dostrzeżesz „to coś”. Zaoblone kształty przywodzące na myśl orbitę i poruszającą się po niej planetę nawiązują do naturalnych form. Dlatego też są miłe dla oka i przyjemne w odbiorze. Wykorzystanie srebra pierwszej próby (925/000) przekłada się na wysoką jakość produktu i spektakularny efekt, jaki wywołuje w odbiorcach. Inspiracja motywem koła, która stała wyraźnie za projektem kolczyków Plump, dobrze odzwierciedla to, co jest proponowane przez światowych stylistów. Powyższy model jest jednak o wiele subtelniejszy i ciekawszy niż opatrzone już zwykłe kolczyki-koła. Tendencja do maksymalizmu i strojenia okolicy twarzy za pomocą odważnych, misternych konstrukcji przywodzących na myśl układy planetarne czyni z nich małe dzieła sztuki.

Artykuł partnera