Jak wybrać idealne perfumy?

0
457
najlepsze perfumy
Gdy poszukujemy zapachu dla siebie, powinniśmy podejść do tego w spokojny sposób. Dajmy sobie czas, aby odkryć wszystkie nuty testowanych perfum | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Świat perfum jest pełen ciekawych i niecodziennych zapachów, które zdecydowanie są warte odkrycia. W jaki sposób wybrać idealny produkt dla siebie? Jak poprawnie przetestować perfumy i czy warto poszukiwać wyjątkowych zapachów wśród produktów niszowych?

1. Jak wybrać idealne perfumy dla siebie?

2. Perfumy Jo Malone i inne perfumy niszowe – czy są warte uwagi?

3. Jak poprawnie przetestować, czy dany zapach nam odpowiada?

Jak wybrać idealne perfumy dla siebie?

Perfumy są dla wielu odpowiednikiem eleganckich akcesoriów do odzieży, jak na przykład biżuteria. Ich zadaniem jest dodać nam uroku, przyciągać i czasem także kusić. Z tego powodu wybór produktu dopasowanego do nas nie zawsze jest prosty – warto dać sobie czas, aby odkryć, które perfumy nam najbardziej odpowiadają. W pierwszej kolejności powinniśmy określić, jaki rodzaj zapachu najbardziej do nas przemawia: lekki, delikatny, kwiatowy, a może ciężki i wyrazisty? Gdy już ustalimy tę podstawę, będziemy mogli dalej budować na niej swój zestaw perfum na każdą okazję. Pamiętajmy, aby zawsze dać testowanemu zapachowi należycie wybrzmieć, zanim zdecydujemy się na jego zakup.

Perfumy Jo Malone i inne perfumy niszowe – czy są warte uwagi?

Popularne i znane marki perfum kojarzy każdy i wiele osób chętnie po nie sięga. Jednak to, że coś jest powszechne nie oznacza, że będzie nam pasować. Z tego powodu jak najbardziej warto zagłębić się w świat perfum niszowych i niecodziennych, które często bardzo odbiegają od klasycznego Chanel no. 5. Marki takie, jak Jo Malone London mogą jak najbardziej podbić nasze serce, jeżeli tylko damy im szansę. Wybierając zapachy, których wcześniej nie mieliśmy okazji próbować, możemy najpierw zdecydować się na ich próbki. W ten sposób łatwiej będzie nam odkryć nowe, ciekawe produkty bez konieczności płacenia pełnej ceny. Wiele ciekawych inspiracji znajdziesz na stronie: https://przetestujperfumy.pl/680_jo-malone.

Jak poprawnie przetestować, czy dany zapach nam odpowiada?

Gdy poszukujemy zapachu dla siebie, powinniśmy podejść do tego w spokojny sposób. Dajmy sobie czas, aby odkryć wszystkie nuty testowanych perfum. Z tego powodu nie powinniśmy jednorazowo próbować więcej niż dwóch zapachów, ponieważ inaczej zleją się one na naszej skórze i nie będziemy w stanie określić, który podoba nam się najbardziej. Testując perfumy męskie i damskie powinniśmy działać tak, jakbyśmy już je na sobie nosili – pozostawić na skórze przez kilka godzin, by móc poznać pełną kompozycję zapachową danego produktu.

Materiał partnera zewnętrznego