Czapka – obowiązkowy element w naszych jesiennych i zimowych stylizacjach

0
456
modne czapki w Answear
Warto w swojej zimowej odsłonie garderoby mieć kilka różnych czapek | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Mamy wrażenie, że latem jesteśmy w stanie dać z siebie więcej, jeśli chodzi o stylizacje. Być może mamy rzeczywiście większe pole do popisu, ale wcale nie oznacza to, że zimą nie możemy odpowiednio się prezentować. Za chwilę to udowodnimy. W tym artykule chcemy się skupić na stylizacjach męskich. Cieszy nas bardzo to, że panowie coraz chętniej bawią się modą i rzeczywiście tworzą ciekawe stylizacje. Jak powinni prezentować się zimą?

Zadbaj o komfort termiczny

Zimą niestety temperatury nie do końca nas rozpieszczają. Musimy się zmierzyć ze sporą wilgotnością, a także niskimi temperaturami. O ile opady śniegu jesteśmy w stanie jeszcze jakoś wytrzymać, to mrozy wydają się nie do przeskoczenia. Jeśli nie skupimy się na grubych ubraniach, to możemy zapomnieć o komforcie termicznym.

Podstawa są grube kurtki, których w sklepie nie brakuje. Muszą to być kurtki zimowe. Bardzo ciekawe jest to, że czasami cienkie na oko egzemplarze gwarantują nam utrzymanie ciała w odpowiedniej temperaturze. Najlepiej zapoznać się z jej parametrami. Przeczytajmy dokładnie na metce, z czego jest wykonana. Dzięki temu będziemy mieli pełny obraz sytuacji. Przydatne okaże się także przymierzenie konkretnej kurtki. Możemy mieć problem z wykonaniem tej czynności, gdy dokonujemy zakupów w sieci. W Internecie po prostu nie mamy takiej możliwości. Nie oznacza to jednak, że każde z okryć wierzchnich nie jest dokładnie opisane. Warto zapoznać się z całościowym opisem. Dzięki temu wybierzmy model dla siebie idealny.

czapki Polo Ralph Lauren
Bardzo interesująco zapowiadają się czapki Polo Ralph Lauren | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Dodatki do kurtki w postaci czapki Polo Ralph Lauren

Sama kurtka jest (jak już powiedzieliśmy) najważniejsza. Musimy jednak wiedzieć, że aby zapewnić sobie właściwy komfort, trzeba także postawić na innego rodzaju dodatki. Bardzo interesująco zapowiadają się czapki Polo Ralph Lauren. Pomimo tego, że nie ma na nich niczego szczególnego, to prostota wydaje się kluczem do sukcesu. Można powiedzieć, że są to czapki na tyle uniwersalne, że będą pasowały do większości kurtek. Wystarczy, że skupimy się na doborze właściwego modelu i koloru.

Nie zawsze musimy kupować czapkę w tym samym kolorze, co nasze okrycie wierzchnie. Niestety bardzo często w ten sposób postępując, osiągamy nudny efekt. Wydaje się, że postępowanie na podstawie kontrastu będzie lepszym wyborem. Cieszy nas to ogromnie, ponieważ lubimy się wyróżniać z tłumu. W dzisiejszych czasach, gdy większość osób interesuje się modą, jest to jeszcze trudniejsze.

Mamy za to większy wybór ubrań na rynku, a także blogów modowych, z których możemy czerpać inspiracje. Poza czapką kupmy sobie także szalik oraz rękawiczki. Wtedy mamy już całość akcesoriów i dodatków, które okażą się pomocne na dużym mrozie.

Warto w swojej zimowej odsłonie garderoby mieć kilka różnych czapek. Dzięki temu nie tylko będziemy mogli różnie się prezentować, a także nie zostaniemy z niczym, gdy nasza jedna jedyna czapka zmoknie na skutek opadów śniegu, czy też deszczu. Założenie mokrej czapki może powodować przeziębienie, czy też poważniejszą chorobę.

Materiał partnera zewnętrznego