Prezent na Chrzest – co podarować dziecku na pamiątkę Chrztu?

0
1129
pamiątka chrzest
Jeśli chcesz obdarować maluszka wspaniałą pamiątką, świetnym pomysłem jest szklana statuetka serce | fot.: materiał partnera

Chrzest dziecka to jedyna w swoim rodzaju uroczystość. Tego dnia bliscy gromadzą się wokół maluszka i wręczają mu wyjątkowe upominki. Jeśli szukasz pomysłów na oryginalne pamiątki na tę ważną okazję, jesteś we właściwym miejscu. Zobacz nasze propozycje i wybierz najlepszy prezent na Chrzest!

Jaki prezent na Chrzest?

Wyjątkowe upominki na każdą okazję znajdziesz w internetowym sklepie ePrezenty.pl. Wykorzystaj możliwość personalizacji. Podarunek ozdobiony piękną dedykacją z imieniem dziecka zmieni go w ponadczasową pamiątkę. Spraw, by Twój prezent na Chrzest był niepowtarzalny!

Najlepsze pomysły na prezent na Chrzest to:

  • medalik z grawerem,
  • szklana statuetka serce z nadrukiem,
  • pudełko wspomnień z grawerem,
  • biblia dla dzieci z personalizacją,
  • album na zdjęcia z nadrukiem.

Pamiątka Chrztu Świętego – prawdziwa klasyka

Są takie pamiątki Chrztu, które nigdy nie wychodzą z mody. Mowa o biżuterii! Jeśli lubisz wręczać klasyczne upominki o religijnym charakterze, wybierz złoty medalik z grawerem. Delikatna zawieszka przypomina kształtem rozwinięty papirus, co czyni ją naprawdę wyjątkową. Medalik ozdabia wizerunek Matki Boskiej i Dzieciątka. Na odwrocie natomiast pojawi się grawer z imieniem maluszka i datą uroczystości. Pamiątka Chrztu Świętego umieszczona zostanie w eleganckim, białym pudełku z życzeniami. Medalik i złoty łańcuszek to bez wątpienia niezwykły upominek.

Złoty medalik z grawerem na prezent na Chrzest
Tym, co wyróżni każdy prezent na Chrzciny, jest personalizacja | fot.: materiał partnera

Wyjątkowy prezent na Chrzest – upominek od serca

Jeśli chcesz obdarować maluszka wspaniałą pamiątką, świetnym pomysłem jest szklana statuetka serce. Upominek jest solidny i z pewnością przetrwa próbę czasu. Statuetkę w kształcie serca ozdobiono piękną grafiką ze śpiącym maleństwem. Największe wrażenie zrobi jednak personalizacja. Nadrukowane imię dziecka oraz data w piękny sposób upamiętnią uroczystość. Ten wyjątkowy prezent na Chrzest Święty umieszczony na półce będzie przypominać dziecku o dniu, w którym dołączyło do wspólnoty.

Oryginalny prezent na Chrzest Święty – zatrzymaj wspomnienia!

Zapomnij o zwyczajnych upominkach i postaw na oryginalność! Wręcz maluszkowi na Chrzest pudełko wspomnień z grawerem. W drewnianej skrzyneczce znajduje się kilka przegródek na drobne pamiątki. W zestawie są także 4 bileciki ze sklejki z następującymi tekstami:

  • na pierwszy ząbek,
  • na pierwsze zdjęcie,
  • na pierwszy torcik,
  • na pierwszy kroczek.

To doskonały sposób, by zachować drobne przedmioty o wielkim znaczeniu w jednym pudełku. Na prezencie pojawi się pamiątkowy grawer z dedykacją. Warto szukać ciekawych rozwiązań. Wybierając prezent tego rodzaju, możesz mieć pewność, że dziecko wróci do niego po latach z ogromnym wzruszeniem. Ten pomysł sprawdzi się jako prezent na Chrzest dziewczynki lub chłopca.

Prezent z okazji Chrztu Świętego – biblia na Chrzest

Wyjątkowym prezentem na Chrzest chłopca lub dziewczynki będzie pamiątka o religijnym charakterze. Do najczęściej wybieranych należy biblia dla dzieci w drewnianym pudełku. Solidnie wykonaną szkatułkę ozdobi personalizacja i zdjęcie dziecka. Wydanie biblii zostało dopasowane do najmłodszych czytelników. Prosty język i piękne ilustracje zachęcą malca do pogłębiania wiary. Śmiało można powiedzieć, że ta opcja to idealny prezent na Chrzest od rodziców chrzestnych lub dziadków.

Praktyczny prezent na Chrzciny – zdjęcia w jednym miejscu

Chrzest Święty dziecka to okazja, podczas której robi się całą masę zdjęć. Warto je zachować, aby maluszek miał wyjątkową pamiątkę na lata. Album na zdjęcia z personalizacją to ponadczasowy i piękny prezent na Chrzciny. Na jego okładce pojawi się staranny nadruk dedykacji. Delikatne zdobienia w stylu boho dodadzą upominkowi jeszcze więcej uroku. Album jest na tyle pojemny, że z łatwością pomieści fotografie również z kolejnych ważnych momentów z życia maluszka. Obdaruj dziecko praktycznym upominkiem z personalizacją, a będzie to strzał w dziesiątkę!

Oryginalne prezenty na Chrzest, czyli jakie?

Jak wiadomo, Chrzest Święty to wyjątkowa uroczystość w życiu dziecka i jego rodziców. Wręczane w tym dniu upominki mogą mieć pamiątkowy lub praktyczny charakter. Wszystko zależy od Twojego gustu. Tym, co wyróżni każdy prezent na Chrzciny, jest personalizacja. Na upominku warto umieścić imię malucha i datę Chrztu lub pełną ciepłych słów dedykację. W ten sposób podarunek zmienia się w niezwykłą pamiątkę na całe życie!

Materiał partnera