Kursy kosmetyczne w Warszawie

0
566
kurs kosmetyczny
Zawodowy kurs kosmetyczny jest profesjonalnym szkoleniem, które stanowi najlepsze przygotowanie do pracy w zawodzie kosmetyczki | fot.: materiał partnera

Każdy kurs kosmetyczny to okazja do zdobycia nowej wiedzy, a przede wszystkim praktycznych umiejętności dzięki którym mamy możliwość poszerzenia oferty gabinetu czy salonu kosmetycznego i przyciągnięcia tym samym nowych klientów. Poniżej omawiamy 3 kursy kosmetyczne realizowane przez ośrodek Victoria Derm w Warszawie, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród uczestników.

Zawodowy kurs kosmetyczny

Zawodowy kurs kosmetyczny jest profesjonalnym szkoleniem, które stanowi najlepsze przygotowanie do pracy w zawodzie kosmetyczki. Uczestnicy zapoznają się z teoretycznymi aspektami omawianych zagadnień, największy jednak nacisk kładziony jest na praktykę. Dzięki temu, że zajęcia odbywają się w niewielkich grupach możliwe jest uzyskanie optymalnych korzyści płynących z uczestnictwa w szkoleniach. Instruktorzy to osoby nie tylko z kierunkowym wykształceniem i doświadczeniem, ale również pasją, którą chętnie dzielą się z kursantami. Zawodowy kurs kosmetyczny obejmuje aż 192 godziny nauki. Po zakończeniu kursu każdy z uczestników będzie potrafił przygotować stanowisko pracy i trafnie określić rodzaj cery. Przede wszystkim jednak będzie umiał odpowiednio dobrać i profesjonalnie wykonać właściwy zabieg. Program zawodowego kursu kosmetycznego jest bardzo rozbudowany. Elektrokoagulacja, laminacja brwi, drenaż limfatyczny, diagnostyka skóry i jej przydatków i radiofrekwencja mikroigłowa to tylko niektóre z zagadnień omawianych w trakcie nauki.

Kurs oczyszczanie wodorowe

Podczas tego kursu uczestnicy zdobędą wiedzą z zakresu rewolucyjnej technologii wykorzystującej aktywny wodór. Podczas zabiegu w głąb skóry wprowadzane są mikroskopijne cząsteczki aktywnego wodoru. Oczyszczają one komórki skóry a także neutralizują wolne rodniki znajdujące się na jej powierzchni. Zabieg oczyszczania wodorowego stanowi skuteczną terapię typu anti-aging. Pozwala ujędrnić i odmłodzić skórę, sprawdza się w przypadku problemów skórnych takich jak trądzik, zaskórniki czy też zwiększona produkcja sebum. Skóra jest dogłębnie oczyszczona i odświeżona. Zabieg jest idealnym wyborem dla mieszkanek dużych miast, gdyż pozwala na szybką regenerację skóry narażonej na zanieczyszczenia jakie w znacznych ilościach znajdują się w miejskim powietrzu.

Kurs Pq Age

Pq Age jest innowacyjnym peelingiem o działaniu ujędrniająco-liftingującym i służącym do biorewitalizacji skóry. Peeling jest mieszanką TCA, kwasu kojowego i migdałowego. Silnie oddziałuje na najgłębsze warstwy skóry, działanie regenerujące i przeciwzmarszczkowe zawdzięcza z kolei obecności w składzie koenzymu Q10. Warto podkreślić, że peeling ten może być stosowany niezależnie od pory roku, również przez osoby posiadające skórę wrażliwą. Wzmocnione efekty terapeutyczne możemy uzyskać przy zastosowaniu technik łączonych (z mezoterapią igłową).

Victoria Derm oprócz wyżej wymienionych kursów kosmetycznych ma w swojej ofercie wiele innych szkoleń. Kursy podologiczne, kursy trychologiczne, kursy mezoterapii czy z zakresu medycyny estetycznej – każda osoba zainteresowana opanowaniem nowych umiejętności z pewnością bez problemu znajdzie coś dla siebie.

Materiał partnera