Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy? Złóż wniosek o kredyt gotówkowy i nie martw się ograniczeniami!

0
1081
polskie pieniądze pln
Szukasz pożyczki, która nie będzie wiązać się z żadnymi ograniczeniami? Właśnie takim produktem finansowym jest kredyt gotówkowy | fot.: materiał partnera

Potrzebujesz pożyczki na dowolny cel? Kredyt gotówkowy to usługa, która w takim przypadku sprawdzi się najlepiej. W ofercie mają ją wszystkie banki — możesz więc przebierać w propozycjach. Sprawdź, co warto wziąć pod uwagę, aby mieć pewność, że wybrany kredyt gotówkowy jest najlepszy. 

Szukasz pożyczki, która nie będzie wiązać się z żadnymi ograniczeniami? Właśnie takim produktem finansowym jest kredyt gotówkowy. Jako kredytobiorca, możesz przeznaczyć pożyczoną kwotę na dowolny cel. Przy zawieraniu umowy nie musisz deklarować celu, w jakim korzystasz z usługi. Dla wielu osób jest to największy jej atut. Kredyty gotówkowe udzielane są jedynie przez banki. Można śmiało zaliczyć je do grupy najpopularniejszych usług finansowych. Spory odsetek kredytobiorców to bowiem właśnie osoby, które zdecydowały się na wzięcie kredytu gotówkowego. Ogromnym plusem tego produktu, jest elastyczność, jaką zapewnia. Możesz przeznaczyć go na remont mieszkania, zakup samochodu, pralki, wycieczki — czego tylko chcesz. Czy łatwo jest dostać kredyt gotówkowy? Jak długo rozpatrywany jest wniosek o kredyt gotówkowy? 

Kredyt gotówkowy — dla kogo? 

Kredyt gotówkowy to usługa przeznaczona dla osób, które potrzebują szybkiej pożyczki bankowej. Przede wszystkim jednak jest to idealny produkt dla tych klientów, którzy chcą przeznaczyć pieniądze na dowolny cel. Banki umożliwiają udzielenie kredytu gotówkowego nawet na 10 lat. Jest to więc kredyt długoterminowy. Kwota pożyczki może natomiast wynosić do 200 tys. złotych. Jest to więc świetna opcja dla osób, dla których kredyt hipoteczny nie wchodzi w grę. 

Oczywiście, aby móc skorzystać z tej usługi, należy spełnić określone warunki. Najważniejszym z nich jest posiadanie zdolności kredytowej. Klarowna historia finansowa, regularne wpływy na konto, stabilna praca oraz brak długów to filary zdolności kredytowej. Każdy bank dokładanie weryfikuje wiarygodność klientów, korzystając przy tym z baz takich jak BIK, czy też KRD. Musisz pamiętać też, że od oceny uzyskanej w procesie weryfikacji zależy też całkowita kwota kredytu, o jaką będziesz mógł się ubiegać. 

Ranking kredytów — najlepsza pomoc przy wyborze kredytu gotówkowego

Oferty kredytów gotówkowych są bardzo liczne i zróżnicowane. Dlatego też, jeśli zależy Ci, aby wybrać tani kredyt gotówkowy na dobrych warunkach, musisz wziąć pod uwagę wiele parametrów danej pożyczki. Porównywanie ofert to wcale nie taka łatwa sprawa. Dlatego też warto w tym celu skorzystać z rankingu kredytów gotówkowych. Znajdziesz w nim wszystkie aktualne propozycje największych banków, z uwzględnieniem najistotniejszych kwestii. Ranking kredytów gotówkowych tworzony jest bowiem na podstawie atrakcyjności danych ofert. Przy ich porównaniu pod uwagę brane jest między innymi oprocentowanie kredytu gotówkowego, prowizje, koszt ubezpieczeń oraz rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Nie musisz się więc martwić, że całkowita kwota pożyczki nie uwzględnia kredytowanych kosztów, ponieważ w rankingu kwestia ta została wzięta pod uwagę. 

Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy? 

Wiesz już, jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy. Pozostaje więc już jedynie kwestia samego wnioskowania o pożyczkę. Procedura jest naprawdę prosta i zajmuje dosłownie kilka minut. W dzisiejszych czasach bez trudu możesz wziąć kredyt gotówkowy online — bez zbędnych formalności i wychodzenia z domu. Wystarczy, że wybierzesz ofertę, która Cię interesujesz i wypełnisz krótki formularz dotyczący Twoich danych osobowych. Po rozmowie z doradcą i pozytywnym rozparzeniu wniosku, wszystkie dokumenty zostaną dostarczone bezpośrednio pod wskazany adres. Po zawarciu umowy, pieniądze pojawią się na Twoim koncie niemal natychmiast. 

Materiał partnera