Różnice między wynajmem krótkoterminowym, a średnioterminowym samochodu

0
567
wynajem samochodu
Głównym kryterium stosowanym podczas korzystania z usług wynajmu jest czas, kiedy auto będzie wykorzystywane przez klienta | fot.: materiał partnera

Korzystanie z aut na podstawie umowy subskrypcyjnej cieszy się coraz większą popularnością. Coraz większa ilość Polaków dostrzega korzyści, jakie związane są z wynajmem aut. Rezygnują oni z zakupu nowych pojazdów mechanicznych na własność z salonu lub też odkupując je od innych osób. Do dyspozycji jest wypożyczalnia samochodów, która jest w stanie zaoferować swoim klientom wynajem samochodów na krótki lub długi czas. Jakie są różnice między wynajmem krótkoterminowym i średnioterminowym?

Czas wynajmu

Głównym kryterium stosowanym podczas korzystania z usług wynajmu jest czas, kiedy auto będzie wykorzystywane przez klienta. To właśnie on decyduje o tym, z jakim rodzajem wynajmu będzie się miało do czynienia.

W Hertz Poland klienci mogą korzystać z wynajmu krótkoterminowego, który trwa maksymalnie do 30 dni. Klienci mogą wykorzystać najem średnioterminowy, który możliwy jest powyżej jednego miesiąca. Każdy kierowca sam decyduje o tym, na jaki okres czasu potrzebny jest mu samochód. Korzystając z takiej oferty można zapewnić sobie pełną mobilność oraz możliwość korzystania z pojazdów wygodnych, komfortowych, których stan techniczny na bieżąco jest zawsze kontrolowany.

Wynajem krótkoterminowy samochodu

Umowa w tym przypadku nie może przekraczać 30 dni. Finalny koszt wynajmu uzależniony jest od następujących czynników:

  • klasa wynajmowanego pojazdu,
  • okres wypożyczenia.

Tego typu forma współpracy skierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych, którzy w przewidzianym okresie czasu nie mogą korzystać z własnego samochodu. Powodem tej sytuacji może być na przykład usterka i konieczność odstawienia własnego auta do mechanika. Utrata pełnej mobilności nie wchodzi jednak w grę, dlatego można skorzystać z usług Hertz Poland.

Tego typu rozwiązania sprawdza się również podczas wakacyjnych wojaży. Zamiast polegać na zawodnej komunikacji miejskiej, horrendalnie drogich taksówkach, można skorzystać z wynajmowanego auta, które pozwoli na to, aby do każdego miejsca dojechać bez problemu, ciesząc się wygodą i komfortem podróży.

Wynajem średnioterminowy auta

Kupno nowego samochodu nie zawsze jest możliwe ze względu na wysokie koszta, które są z tym związane. Nie każdemu kierowcy zależy także na samym kupnie pojazdu. Wolą oni położyć większy nacisk na możliwość korzystania z auta.

W takim przypadku świetnie sprawdza się wynajem średnioterminowy, który przez Hertz Poland oferowany jest powyżej jednego miesiąca. Pozwala to na wstrzymanie się z długoterminowymi zobowiązaniami. Takie rozwiązanie jest świetną propozycją dla tych kierowców, którzy z samochodu korzystają nie tylko w doraźnych sytuacjach. Wielu kierowców cieszy się z tego, że mogą zapomnieć o obciążających zobowiązaniach, ciesząc się z auta, które zawsze stoi pod domem gotowe do drogi.

Szacuje się, że najem średnioterminowy bardzo często wykorzystywany jest przez osoby, którym potrzebne jest drugie auto. Wiele osób, które już skorzystało z tej usługi docenia ten fakt, że już po kilku miesiącach od rozpoczęcia umowy, można pomyśleć o zmianie samochodu na inne lub o całkowitej rezygnacji z takiej usługi. Wynajem średnioterminowy cieszy się coraz większą popularnością i jest doskonałą alternatywą dla usług krótko i długoterminowych.

Ofertę sprawdź na hertzpoland.pl: https://hertzpoland.pl/wynajem-srednioterminowy

Współpraca z Hertz Poland

Hertz Poland oferuje możliwość skorzystania z najmu krótko i średnioterminowego. W każdej z tych opcji można liczyć na łatwość skorzystania z tego typu usług. Do dyspozycji jest kilka dróg rezerwacji:

  • bezpośrednio dzięki stronie hertz.pl,
  • Centralne Biuro Rezerwacji Hertz w Warszawie,
  • współpracujące z Hertz Poland biura podróży.

Osoby, które chcą skorzystać z najmu na długi okres czasu, mogą bezpośrednio kontaktować się z Działem Handlowym firmy.

Na terenie Polski można znaleźć sieć oddziałów, dzięki czemu z wynajmu może skorzystać ogromne grono klientów, którzy chcą zapewnić sobie nie tylko mobilność, ale także wygodę i komfort podróży. Sam proces rezerwacji i wynajmu nie zajmuje dużo czasu. Wielu klientów ucieszy ten fakt, że wynajem możliwy jest na indywidualnie ustalonych warunkach cenowych – jeżeli w grę wchodzi najem średnioterminowy. 

Po wynajmie samochodu zawsze można liczyć na sprawne rozliczenie umowy. Hertz Poland dba o satysfakcję wszystkich klientów.

Materiał partnera zewnętrznego