TOP 4 maski do włosów

0
619
Szatynka delikatnie unosząca półdługie włosy
Na co dzień poleca się stosowanie duetu szampon odbudowujący + odżywka | fot.; Materiał partnera zewnętrznego

Wśród kosmetyków do pielęgnacji włosów na szczególną uwagę zasługują maski. Te wysoko skoncentrowane produkty odżywiające włosy, o właściwościach regenerujących i wygładzających, mają bardzo szczególne zastosowanie i zdecydowanie warto stosować je co 3-4 mycia, dla poprawy kondycji swoich włosów.

Na co dzień warto stosować dobry szampon odbudowujący, by przygotować włosy do nałożenia skoncentrowanej odżywki. A jaka maska do włosów najlepiej nadaje się, by umieścić ją na swojej łazienkowej półce? Oto 4 najbardziej lubiane przez Polki kosmetyki:

  1. L’Biotica Biovax z keratyną i jedwabiem to maska do włosów o właściwościach intensywnie regenerujących oraz odbudowujących strukturę włosów. Zawdzięcza to właśnie kreatynie. Jedwab jest substancją, która pięknie „wykańcza” fryzurę, nadaje jej gładkość oraz chroni przed ubytkiem wilgoci z włosów. Jest to kosmetyk o woskowej konsystencji, bardzo przyjemnie nakładający się na włosy. Dobry szampon odbudowujący w połączeniu z tą maską z pewnością przyniesie bardzo pozytywne efekty.
  2. Kèrastase Nutritive Masquintense Irisome – to bardzo głęboko odbudowująca maska o właściwościach intensywnie nawilżających oraz wzmacniających. Zawiera duże ilości składników nawilżających, odżywiających oraz antyoksydacyjnych, dla maksymalizacji efektów. To jeden z bardziej lubianych przez Polki kosmetyków z górnej półki.
  3. OrganiqueSensitive Hair Mask – to bardzo dobra propozycja dla kobiet ceniących sobie naturalne, silnie odżywiające składniki w swoich maskach. Dobry szampon z serii Organique oraz ten właśnie produkt stosowany raz na 2 tygodnie pozwolą uzyskać ciekawy efekt wzmocnionych, świetnie nawilżonych włosów przez długi czas.
  4. L’Oreal Lipidium Absolut Repair to maska z górnej półki, której główną cechą jest wysoka zawartość lipidów, których zadaniem jest silna ochrona przed ubytkiem wilgoci, nabłyszczanie i dostarczanie włosom kwasów tłuszczowych niezbędnych do utrzymania ich właściwej kondycji.

Szampon odbudowujący i maska do włosów – duet doskonały

Na co dzień poleca się stosowanie duetu szampon odbudowujący + odżywka.  Maska do włosów stosowana powinna być raz na kilka myć, w celu regeneracji zniszczonych włosów, przywrócenia im blasku i miękkości oraz dogłębnego odżywienia. Ciężka, gęsta konsystencja i wysoka zawartość składników odżywczych w dobrych maskach nie nadają się do codziennej pielęgnacji. Dlatego w swojej łazience należy mieć dobry szampon, odżywkę do stosowania przy każdym myciu oraz maskę do odżywiania włosów co kilka myć.


Materiał partnera zewnętrznego