Odzyskaj młodość i piękny wygląd! Poznaj bezinwazyjny lifting twarzy Ultraformer III

0
1644
Kobieta z ładną twarzą
Zabieg Ultraformer III jest skuteczny, bezbolesny i bezpieczny dla pacjentów. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wielu z nas wydaje się, że jedynym sposobem na odmłodzenie i poprawę jędrności skóry jest lifting proponowany przez chirurgię plastyczną. Niestety wiąże się on z koniecznością nacinania ciała skalpelem oraz długim okresem rekonwalescencji. Na szczęście kuszącą alternatywę ma dla nas medycyna estetyczna. Umożliwia bowiem przeprowadzenie bezinwazyjnego liftingu twarzy, jakim jest zabieg Ultraformer III. Sprawdźmy, na czym dokładnie polega.

Ultraformer III – na czym polega jego innowacyjność?

Ultraformer III to spełnienie marzeń o nieoperacyjnym liftingu twarzy i ciała. Teraz zabieg odmładzający nie musi już wiązać się z nacinaniem skóry skalpelem, szwami i długim okresem rekonwalescencji. Ultraformer jest urządzeniem wykorzystującym technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), czyli wysokoenergetyczną falę ultradźwiękową, która wnika w głąb skóry bez jej uszkadzania. Dzięki temu można wykonać bezpieczny i w pełni nieinwazyjny lifting twarzy. Doskonały efekt ujędrnienia ciała uzyskujemy już po 1 sesji!

Jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu do skóry pacjenta przykłada się odpowiedniej wielkości głowicę urządzenia Ultraformer III. Wytwarzane przez nią fale ultradźwiękowe ogrzewają tkanki i obkurczają je, w efekcie czego dochodzi do pobudzenia produkcji nowego kolagenu. Warto podkreślić, że głębokość działania fal jest w pełni kontrolowana, co przekłada się na rewelacyjne efekty liftingu. Z zabiegu mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy zmagają się z problemem wiotkości skóry. Specjaliści z Kliniki Miracki dodają, że Ultraformer może być przeprowadzony na twarzy, szyi, dekolcie, ale również na innych częściach ciała, które wymagają ujędrnienia. Zabieg nie jest bolesny (jedynie odczucie delikatnego ciepła), ale przed jego wykonaniem można zastosować znieczulenie w postaci kremu. Pacjent bezpośrednio po liftingu może powrócić do swoich codziennych aktywności. O skórę należy oczywiście odpowiednio dbać, wskazana jest pielęgnacja i nawilżanie przy pomocy delikatnych kosmetyków. Bezinwazyjny lifting twarzy w Klinice Miracki to gwarancja rewelacyjnych efektów!

Efekty po zabiegu Ultraformer III

Skóra bezpośrednio po zabiegu staje się wyraźnie odmłodzona, natomiast pełne efekty terapii Ultraformer, czyli odzyskanie jędrności skóry oraz wygładzenie zmarszczek, zauważalne są po około 2 miesiącach (wówczas dochodzi do całkowitej przebudowy tkanek) i utrzymują się nawet do kilku lat.

Komu polecany jest zabieg?  

Ultraformer – tzw. lifting bez skalpela – skierowany jest do pacjentów, którzy zauważają u siebie pierwsze oznaki starzenia – zmarszczki oraz utratę jędrności skóry. Co istotne, zabieg można wykonać niezależnie od pory roku.

Ultraformer na twarz:

 • redukcja zmarszczek na czole,
 • wygładzenie zmarszczek w okolicy oczu,
 • uniesienie brwi,
 • ujędrnienie skóry twarzy,
 • poprawa konturu twarzy,
 • podkreślenie linii żuchwy,
 • redukcja tzw. drugiego podbródka,
 • redukcja zmarszczek na szyi.

Przeciwwskazania:

 • ciąża,
 • choroba nowotworowa,
 • uszkodzenie skóry,
 • choroba skóry.

Zabieg Ultraformer III jest skuteczny, bezbolesny i bezpieczny dla pacjentów. Dzięki niemu możemy przywrócić skórze młody wygląd bez ingerencji skalpela. Stanowi doskonałą alternatywę dla osób, które nie chcą zdecydować się na poważniejsze zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej.

Artykuł powstał we współpracy z klinikamiracki.pl.


Materiał partnera zewnętrznego