Metody przedłużania rzęs

0
365
metody przedłużania rzęs
Na chwilowe przedłużenie rzęs można udać się do kosmetyczki. Taki zabieg pozwala osiągnąć trwalsze efekty, niż w przypadku produktów kupionych w sklepie i przeznaczonych do samodzielnej aplikacji | fot.: pexels

Pragnienie posiadania długich i grubych rzęs sprawia, że kobiety szukają szybkich sposobów na osiągnięcie zadowalających je efektów. Istnieje wiele metod na przedłużanie rzęs i wiele z nich pozwala na zrobienie tego w ciągu kilku minut lub godzin. Jednak są to tylko sztuczne rzęsy, które nie pozwalają na osiągnięcie trwałych rezultatów. Jeżeli chcesz porównać sztuczne rzęsy i naturalne metody wydłużania rzęs to koniecznie przeczytaj nasz poradnik!

Przedłużanie rzęs – sztuczne kępki i rzęsy na paski do samodzielnej aplikacji

W wielu drogeriach kosmetycznych, a nawet  supermarketach można znaleźć sztuczne rzęsy. Wyróżnia się ich trzy rodzaje – kępki, rzęsy na pasku, a także sztuczne rzęsy na magnes. Wszystkie pozwalają na osiągnięcie chwilowego efektu wydłużenia. Ich nałożenie zazwyczaj jest bardzo proste. W przypadku dwóch pierwszych produktów konieczne jest zastosowanie kleju, dzięki któremu sztuczne włoski będą trzymać się w odpowiednim miejscu przez kilka godzin. Rzęsy na magnez składają się z dwóch pasków, które należy dopasować do siebie, wkładając pomiędzy naturalne włoski. Dzięki temu magnesy dobrze do siebie przylegają.

Przedłużanie rzęs u kosmetyczki

Na chwilowe przedłużenie rzęs można udać się do kosmetyczki. Taki zabieg pozwala osiągnąć trwalsze efekty, niż w przypadku produktów kupionych w sklepie i przeznaczonych do samodzielnej aplikacji. Przedłużanie u kosmetyczki wykonywane jest mocniejszymi klejami, dzięki czemu sztuczne kępki mogą utrzymywać się nawet przez kilka tygodni. Jednak jest to zabieg, który może sporo kosztować – ceny wahają się od 80 do nawet 300 złotych. Wszystko zależy od tego jaką metodą wydłużane były rzęsy. Więcej na temat tego jaka metoda cieszy się największą popularnością można dowiedzieć się z artykułu https://eleverlashpoland.pl/blog/porady/przedluzanie-rzes-metody-zageszczania-rzes/ , gdzie szczegółowo opisane zostały wszystkie dostępne rozwiązania.

Naturalne sposoby na przedłużanie rzęs

Wyżej wymienione sposoby na wydłużanie rzęs polegają na doklejaniu sztucznych kępek. Mogą uszkodzić i osłabić naturalne włoski. Chcąc uzyskać trwałe efekty warto zdecydować się na stosowanie odżywki do rzęs. Dzięki temu możliwe jest wydłużenie, pogrubienie i przyciemnienie własnych włosków. Trzeba jednak pamiętać, aby wybrać produkt o sprawdzonym działaniu i dobrym składzie, który polecają inne kobiety. Wśród takich produktów jest odżywka do rzęs EleverLash, w której składzie znajduje się bimatoprost i wiele innych składników aktywnych. To właśnie dzięki temu wyróżnia się ona tak szerokim, skutecznym działaniem i jest bezkonkurencyjna dla sztucznych rzęs.

Materiał partnera