Poznaj sposoby na tani internet dzięki pakietom Orange

0
837
smartfon trzymany w damskich dłoniach
Taryfa Orange Free gwarantuje atrakcyjne ceny za pakiety internetowe, odpowiedni okres ich ważności oraz dodatkowe bonusy | fot.: pexels.com

Aby móc korzystać z taniego i szybkiego internetu mobilnego wcale nie trzeba związywać się umową z operatorem. Równie dobrą ofertę na pakiety internetowe można znaleźć w taryfie na kartę Orange Free.

Szeroki wybór pakietów internetowych Orange daje możliwość dopasowania ich do swoich potrzeb. Użytkownik sam decyduje ile GB, na jaki okres i za jaką kwotę potrzebuje.

Tani internet na kartę lepszy niż na abonament?

Najatrakcyjniejszą ofertę mobilnego internetu na kartę na rynku ma Orange. Taryfa Orange Free gwarantuje atrakcyjne ceny za pakiety internetowe, odpowiedni okres ich ważności oraz dodatkowe bonusy. Użytkownik może sam określić swoje internetowe potrzeby – jaką kwotę chce przeznaczyć w danym miesiącu na internet oraz jak długo ma działać jego pakiet. Za doładowanie otrzymuje atrakcyjne bonusy, których wielkość jest uzależniona od kwoty doładowania (od 2,5 GB do nawet 100 GB).

Pakiety internetowe Orange Free – dlaczego są tak korzystne i jak z nich korzystać?

Po pierwsze dlatego, że nie ma konieczności zawierania umowy z operatorem, czyli wiązania się na stałe. Poza tym po każdym doładowaniu konta przyznawany jest automatycznie dodatkowy bonus.

Aby skorzystać z pakietów, należy kupić zestaw startowy na kartę lub zestaw startowy z urządzeniem oraz włączyć kartę SIM do sieci. Jeśli ktoś jest już posiadaczem karty SIM w Orange, to może przejść do taryfy Orange Free, wpisując specjalny kod w telefonie (*101*40#) i zatwierdzając go.

Użytkownicy mogą korzystać z dwóch rodzajów pakietów internetowych.

Rodzaje pakietów internetu

W Orange dostępne są dwa rodzaje pakietów internetu – kilkudniowe oraz o dłuższych terminach ważności. Pakiety kilkudniowe są ważne przez kilka dni, tj. 2,5 GB o wartości 5 zł ważne przez 2 dni lub 5 GB za 10 zł ważne przez 5 dni. Są to pakiety awaryjne – wybierane wtedy, gdy zabraknie internetu, a do końca cyklu rozliczeniowego zostało niewiele. Oczywiście w ofercie są również pakiety o znacznie dłuższym terminie ważności – np. 15 GB za 25 zł do wykorzystania przez 31 dni, 25 GB za 50 zł ważne przez 93 dni (3 miesięcy) oraz 50 GB internetu za 100 zł do wykorzystania w ciągu 155 dni (5 miesięcy). Najkorzystniejszy pakiet to 100 GB w cenie 200 zł z możliwością korzystania przez 5 miesięcy. Większość użytkowników wybiera pakiety internetowe ważne dłużej.

Oprócz pakietów jednorazowych można korzystać także z tych cyklicznych, które odnawiają się po określonym czasie.

Jeśli użytkownik wykorzysta swój pakiet przed upływem terminu jego ważności, to wtedy dalsza część transferu jest realizowana bezpłatnie z prędkością do 64 kb/s do dnia zakończenia cyklu. Oczywiście użytkownik zostaje poinformowany SMS-em o takim stanie rzeczy. Z chwilą aktywacji nowego pakietu internetu transfer wraca do normy.

Więcej na temat pakietów internetowych Orange można znaleźć tu: https://doladowania.orange.pl/oferta/sposob-na-tani-internet-na-karte/.

Artykuł sponsorowany