Po czym poznać dobry serwis Apple?

0
449
produkty apple
Dobry salon Apple'a charakteryzuje przede wszystkim skuteczność w naprawianiu uszkodzonego sprzętu | fot.: materiał partnera

Posiadanie produktów Apple, to przede wszystkim gwarancja jakości, jak również swego rodzaju symbol przywiązania do marki. Niestety, sprzęt elektroniczny również ma swój termin przydatności i ulega awariom. W takim przypadku jesteśmy zmuszeni oddać go do naprawy. Pojawia się pytanie, czy oddać go do pierwszego lepszego salonu, czy też zaufać profesjonalnym salonom Apple’a. Po czym poznać taki salon? Zapraszamy do lektury naszego artykułu!

Jak wyglądają usługi naprawcze w salonach Apple?

Dobry salon Apple’a charakteryzuje przede wszystkim skuteczność w naprawianiu uszkodzonego sprzętu. Salony starają się dogodzić klientom różnymi usługami, które mają skusić klienta do skorzystania z pomocy takich salonów. Poza oczywistymi usługami jak naprawa iPhone, MacBook czy iPada możemy skorzystać z takich opcji jak:

  • bezpłatna diagnoza
  • odbiór sprzętu z domu klienta
  • wykupienie szkolenia podstawowego dla systemu iOS
  • uzyskanie asysty przy uruchomieniu MacBook’a bądź iPhone’a

To tylko jedne z licznych przykładów ofert, które oferują autoryzowane salony marki spod znaku jabłuszka. Przede wszystkim jest to klient premium i jakość usług musi być na najwyższym poziomie, gdyż jest to zachęcanie do tego, by pozostał z marką jak najdłużej. Oczywiście, najczęstszym rodzajem usługi jest naprawa telefonów czy tzw. maczków, w postaci stacjonarnej, bądź wysyłkowej.

Dlaczego warto korzystać z salonów Apple?

Najważniejszym argumentem, który przemawia za takim rozwiązaniem jest profesjonalizm – takie salony obsadzone są osobami, które znają się na swojej robocie, są odpowiednio przeszkolone, nie tylko w kontekście naprawy i sprzedaży urządzeń, lecz również odpowiedniego doradztwa takiemu klientowi. Korzystając ze zwykłych salonów naprawy telefonów komórkowych i urządzeń elektronicznych nie mamy pewności, że osoby w nich pracujące są na tyle kompetentne, by poradzić sobie z usterką naszego urządzenia. Jeżeli chcemy naprawić naszego MacBooka, to nie wiemy w czyje ręce oddajemy swój sprzęt. Korzystając z profesjonalnego salonu masz pewność, że nie zostaniesz pociągnięty do dodatkowych kosztów. Cenniki są zawsze widoczne na stronie internetowej, tak jak jest to w przypadku iClinica.

Dla przykładu, jeżeli zepsuł nam się iPad, to świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z takiego salonu, jak iClinica, ponieważ możesz w nim usunąć wszelkie mechaniczne usterki i nie musisz fatygować się osobiście do salonu, by go oddać, tylko możesz skorzystać z bezpłatnej wysyłki oraz dostawy door to door. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać swój model i czekać na kuriera, który odbierze od ciebie uszkodzony sprzęt.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy cię do tego, żeby korzystać z usług takich salonów, jak iClinica i cieszyć się korzystaniem ze sprzętów marki Apple!


Materiał partnera zewnętrznego