Nowoczesne gadżety dla firm z przyszłości – TOP 5

0
2249
gogle vr
Okulary VR są wykorzystywane na szeroką skalę. Światowe marki zaś chętnie sięgają po tę technologię podczas tworzenia kampanii reklamowych | fot.: materiał partnera

W ciągu ostatnich lat mogliśmy zaobserwować błyskawiczny postęp technologiczny. Codziennie pojawiają się nowe technologie, gadżety i urządzenia podbijające światowy rynek. Jeszcze kilka lat temu nikt nie podejrzewał, że smartfony, smartwatche czy okulary VR staną się naszą codziennością. Dziś na ich wykorzystanie decydują się też przedsiębiorstwa, bo są skutecznym narzędziem promocyjnym i pozwalają na poprawienie wizerunku. Sprawdź, jakie innowacyjne rozwiązania tego typu stosują firmy.

Technologia w służbie marketingu

Nie ma nic zaskakującego w tym, że nowoczesne marki pragną reklamować się w niebanalny sposób. Innowacyjne gadżety technologiczne pozwalają stworzyć efektywną, przyciągającą wzrok kampanię reklamową, która interesuje klientów i zatrzymuje ich na dłużej. Mają one jednak znacznie więcej zastosowań. Nowoczesne gadżety to bowiem doskonały pomysł na prezent – powerbanki reklamowe, pendrive’y o dużej pojemności, kamerki internetowe – możesz być pewien, że na targach czy konferencjach ustawi się po nie długa kolejka.

TOP 5 futurystycznych gadżetów dla firm

Jakie nowoczesne gadżety technologiczne wzbudzają dziś największe zainteresowanie? Lista jest długa, jednak w tym artykule skupimy się na 5 topowych, futurystycznych nowinkach, które na dobre wpisały się w naszą codzienność.

Okulary VR

Jeszcze parę lat temu wirtualna rzeczywistość była jedynie wytworem wyobraźni. Dziś okulary VR są łatwo dostępne dla każdego. To nie tylko świetna rozrywka, ale także sposób na zwiększenie sprzedaży i skuteczną reklamę firmy. To innowacyjne narzędzie biznesowe, które umożliwia m.in.:

 • wirtualne spacery,
 • oglądanie zdjęć, animacji,
 • zapoznawanie się z projektami budowlanymi, remontowymi,
 • tworzenie wirtualnych prezentacji.

Okulary VR są wykorzystywane na szeroką skalę. Światowe marki zaś chętnie sięgają po tę technologię podczas tworzenia kampanii reklamowych. Może sprawdzi się ona też w Twojej firmie?

Smartwatche i monitory aktywności

Smartwache i smartbandy to najnowsze gadżety elektroniczne pozwalające na monitorowanie aktywności. Jednak obecnie pełnią one jeszcze wiele innych funkcji. Dzięki nim możesz:

 • odczytywać wiadomości,
 • odbierać i wykonywać połączenia bez sięgania po telefon,
 • monitorować tętno i pracę serca,
 • nadzorować sen.

Smartwache doskonale sprawdzają się także przy codziennych, biznesowych obowiązkach. Umożliwiają sprawdzenie skrzynki mailowej, odczytanie wiadomości czy weryfikację terminarza w szybki i dyskretny sposób, bez konieczności sięgania po notes czy telefon.

Powerbanki reklamowe

Powerbanki z nadrukiem logo firmy to tanie i nowoczesne gadżety reklamowe. Niewielki rozmiar sprawia, że zawsze można je mieć pod ręką – niektóre modele zmieszczą się nawet w kieszeni. To świetny pomysł na upominek dla klientów oraz partnerów biznesowych.

Kamery sportowe HD

Mimo niewielkich rozmiarów nowoczesne kamery sportowe HD potrafią zaskakiwać doskonałą jakością dźwięku i obrazu. Nic więc dziwnego, że te najnowsze gadżety elektroniczne są chętnie wykorzystywane w biznesie. Kamery są lekkie i wytrzymałe, odporne na trudne warunki atmosferyczne. Wiele modeli ma dodatkowe funkcje, takie jak:

 • slow motion – nagrywanie w zwolnionym tempie,
 • pętla,
 • HDR,
 • sterowanie głosem,
 • timelapse (możliwość nagrywania poklatkowego).

Kamery sportowe HD świetnie sprawdzą się w reklamie oraz jako gadżet technologiczny na event.

Butelka z głośnikiem

Nietypowy upominek dla klientów lub pracowników potrzebny od zaraz? Futurystyczna butelka ze wbudowanym, bezprzewodowym głośnikiem z logo firmy to doskonały i nietuzinkowy pomysł na reklamę! Obecnie na rynku mamy szeroki wybór tego typu gadżetów technologicznych. Wiele modeli sportowych ma nawet funkcję odbierania połączeń. Dla branż stawiających na aktywność fizyczną to idealny patent na skuteczną promocję firmy.

Gadżety – przyszłość marketingu produktowego

Już dziś można zauważyć, że nowoczesne gadżety i technologie są nieodłączną częścią naszego życia. Te wielofunkcyjne, innowacyjne produkty znacząco wpływają na jakość oraz komfort wielu wykonywanych czynności. Co więcej, pozwalają one na nietuzinkową reklamę firmy, jednocześnie wyróżniając ją na tle konkurencji. Aby mieć gwarancję jakości, warto zdecydować się na inwestycje w najnowsze gadżety reklamowe, takie jak choćby te oferowane przez sklep Gratisownia.pl.


Materiał partnera zewnętrznego