MyKronoz – smartwatche, którymi nie pogardzi żadna kobieta

1
1217
MyKronoz
Jeśli ktoś zamierza korzystać z pełnego wachlarza smartwatchowych funkcji, wtedy akurat w tym zakresie podział na płeć nie obowiązują | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Choć kobiety są równe mężczyznom, potrafią się przy tym pięknie różnić. Nic więc dziwnego, że przy wyborze np. smartwatcha będą kierować się innymi kryteriami niż panowie. Na jakie modele powinny więc zwrócić uwagę w pierwszej kolejności?

Kobiecy gust często różni się od męskiego, a dziewczyny większą uwagę zwracają na wygląd smartwatcha – nie może być duży i z byle jakim designem. W takiej sytuacji zyskują zegarki takie jak ZeBracelet2, łączący zaawansowane funkcje z designem estetycznej bransolety na nadgarstek. Są też bardziej luksusowe rozwiązania, dla wyjątkowo wybrednych: ZeCircle z cyrkoniami od Swarovskiego.

Osobną kwestią jest wygoda noszenia. Dla większości kobiet o drobniejszej budowie rąk, znacznie lepiej sprawdzą się lekkie, skórzane lub gumowe paski. Atrakcyjność takiego modelu zapewne zwiększy możliwość wymiany aktualnie używanego paska na nowy, ale o innym kolorze. Taką sposobność oferuje wspomniany już ZeCircle, tym razem jednak występujący w swojej standardowej wersji.

Wiele osób lubi dbać o siebie, ale akurat wśród biegaczy można spotkać więcej pań niż panów, więc zwłaszcza one powinny być zainteresowane takimi funkcjami jak możliwość liczenia kroków, przebytego dystansu, spalonych kalorii czy wskazywania pulsu. Wszystkie te opcje są standardem w normalnych smartwatchach, jednak istnieje też tańsza alternatywa: opaski fitness ZeFit2 czy ZeFit2 Pulse, pomagające w efektywniejszym planowaniu aktywności sportowych, a co za tym idzie osiągnięciu lepszych wyników.

Jeśli ktoś zamierza korzystać z pełnego wachlarza smartwatchowych funkcji, wtedy akurat w tym zakresie podział na płeć nie obowiązuje. Opcje odbierania połączeń bezpośrednio z nadgarstka, otrzymywania powiadomień o SMS-ach czy e-mailach, ustawiania przypomnień i monitorowania jakości snu w nocy – te wszystkie udogodnienia każdemu przysłużą się tak samo dobrze.


@Newseria