Elektryczna deskorolka – jaką wybrać i gdzie znaleźć najlepsze oferty?

0
519
chłopak na deskorolce elektrycznej
Dobrą deskorolkę elektryczną kupimy już za ok. 400-600 zł | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Osoby urodzone w latach 90. z pewnością pamiętają kultowy film „Powrót do przyszłości”, w którym po raz pierwszy pojawiły się elektryczne deskorolki. Kto by pomyślał, że w końcu faktycznie osiągniemy takie zaawansowanie technologiczne, iż balansowanie na takim sprzęcie będzie możliwe.

Elektryczne deskorolki zrobiły sporą furorę wśród osób młodych, które namawiają rodziców, aby podarowali im to urządzenie. Nie jest to bezpodstawne, gdyż jeżdżenie na takiej deskorolce to świetna opcja na wspólne spędzanie czasu ze znajomymi i nawiązywanie nowych przyjaźni. Jaką deskorolkę wybrać, aby dobrze służyła? Gdzie znajdziemy najlepsze modele?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu elektrycznej deskorolki?

Wyglądem zewnętrznym deskorolka elektryczna nie różni się za bardzo od deskorolki tradycyjnej. Główną różnicą jest to, iż nowsza wersja posiada wbudowany silnik elektryczny. W większości modeli taką deskorolką sterujemy ruchami ciała, choć niektóre produkty mają dołączone specjalne piloty lub konieczne jest zainstalowanie odpowiedniej aplikacji na smartfona.

Decydując się na zakup deskorolki elektrycznej, powinniśmy zwrócić uwagę na:

  • moc – im większa moc, tym większą prędkość jest w stanie osiągnąć deskorolka;
  • zasięg – parametr ten określa, jaką drogę pokona deskorolka na jednym ładowaniu;
  • prędkość – oznacza, jaką maksymalną prędkość może osiągnąć urządzenie;
  • czas ładowania – określa, ile czasu zajmuje naładowanie akumulatora deskorolki do pełna;
  • maksymalne obciążenie – czyli maksymalna waga użytkownika urządzenia;
  • koła – warto przyjrzeć się im uważniej, sprawdzić wielkość oraz materiał, z jakiego są wykonane. Mocne koła będą stanowiły solidną podstawę i mogą wpłynąć na dłuższą „żywotność” sprzętu;
  • obudowa – również musi być solidna i wodoodporna.

Czy warto kupić deskorolkę elektryczną? Gdzie znajdę taki sprzęt?

Deskorolka elektryczna to sprzęt, który stał się hitem wśród młodzieży. Jest to świetna alternatywa dla deskorolki tradycyjnej, która przecież była wielkim trendem jeszcze kilkanaście lat temu. Nowszy sprzęt jest znacznie bardziej zaawansowany technologicznie, jednak nie można mu odmówić funkcjonalności. Stanowi bowiem świetną opcję, zachęcającą dzieci i młodzież do przebywania na świeżym powietrzu i spędzania czasu z przyjaciółmi.

W sprzedaży aktualnie znajdziemy całkiem sporo różnego rodzaju modeli deskorolek elektrycznych. Sklep z elektroniką Vkomtech przedstawia ciekawą ofertę dla osób poszukujących czegoś praktycznego w dobrej cenie.

Ile kosztuje deskorolka elektryczna?

Czy takie nowoczesne urządzenie jest drogie? Dobrą deskorolkę elektryczną kupimy już za ok. 400-600 zł. Oczywiście znajdziemy modele tańsze i droższe, a ostateczna cena zazwyczaj zależy zarówno od jakości, jak i producenta.

Z deskorolki elektrycznej korzystać mogą zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Oczywiście należy pamiętać o tym, aby uwzględnić maksymalne obciążenie urządzenia. Jeżeli produkt będzie wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem, zapewni dobrą rozrywkę wszystkim użytkownikom.


Materiał partnera zewnętrznego