Apple Mac Mini – komputer na miarę swoich czasów

0
1253
apple mac mini
Ciekawym rozwiązaniem dla tych z nas, którzy szukają bardzo wydajnych, ale niewielkich komputerów może być komputer Apple Mac Mini M1 | fot.: materiał partnera

W dziedzinie sprzętu komputerowego nic nie stoi w miejscu. Praktycznie każdy rok przynosi jakieś nowe pomysły oraz rozwiązania, dzięki którym praca, czy też rozrywka ulega zdecydowanemu usprawnieniu. Tym samym zyskujemy więcej czasu albo oglądamy filmy lub vlogi w lepszej rozdzielczości, czy też ładniejszych kolorach. Warto więc dokładnie śledzić wszelkie nowości dostępne na rynku, by w odpowiedniej chwili sięgnąć po to, czego potrzebujemy. Im więcej będziemy wiedzieć na dany temat, tym szybciej staniemy się posiadaczami, np. nowego komputera firmy Apple. Wszystko w naszych rękach – pamiętajmy o tym. 

1. Komputer Mac Mini – dobre rozwiązanie dla wszystkich

2. Zwracajmy uwagę na szczegóły – w nich tkwi prawdziwa moc

Komputer Mac Mini – dobre rozwiązanie dla wszystkich

Ciekawym rozwiązaniem dla tych z nas, którzy szukają bardzo wydajnych, ale niewielkich komputerów może być komputer Apple Mac Mini M1, który znajdziemy pod adresem: https://lantre.pl/c/120/mac-mini-mac.html. Sklep „Lantre”, którego witrynę bez kłopotu odnajdziemy w sieci, z pewnością zapewni nam dostęp także i do tych komputerów firmy Apple. Ma on także w swojej ofercie inne produkty tej firmy, a więc każdy kto lubi pracować na tym sprzęcie, wyjdzie z zakupów u nich w pełni usatysfakcjonowany. Najnowsza propozycja komputerowa firmy Apple zaopatrzona jest w supernowoczesny czip M1, który wydatnie zwiększy szybkość działania naszego nowego komputera. Jest on wyposażony w ośmiordzeniowe GPU, które dzięki temu czipowi może zwiększyć swoją prędkość działania nawet do trzech razy. Pamięć operacyjna tego komputera może wynosić nawet 16 RAM. Do tego dochodzą dyski SSD, które mogą mieć pojemność nawet dwóch terabajtów, a więc czego jak czego ale pamięci w naszym urządzeniu z pewnością nam nie zabraknie.

Zwracajmy uwagę na szczegóły – w nich tkwi prawdziwa moc

Oprócz procesora M1 można także postawić na urządzenia z procesorami Intel Core i5 albo Intel Core i7. Także i inne parametry mogą być zmienne. W celu pozyskania dodatkowych informacji warto zajrzeć bezpośrednio na stronę sklepu „Lantre”, czy też na stronę producenta sprzętu, czyli firmy Apple. Komputer posiada także całą gamę wejść, dzięki którym z łatwością podłączymy wszystkie niezbędne urządzenia. Szesnastordzeniowy procesor spowoduje, że nigdy nie będziemy już chcieli używać żadnego innego komputera, niż ten niewielki rozmiarowo (19,7 centymetra) prostopadłościan Apple. Mini Mac charakteryzuje się także najnowocześniejszym interfejsem Wi-Fi 6. Warto się o tym przekonać na własne oczy i sięgnąć po to urządzenie – to będzie dobra decyzja.

Materiał partnera